Bartosz Kopacz: Nie wygląda to tak jakbyśmy chcieli

0
1067

kopacz_Wisła_Górnik_1516

- Zdobywamy punkty, ale jeszcze za mało, by wydostać się z ostatniego miejsca - mówi Roosevelta81.pl Bartosz Kopacz, obrońca Górnika.

Bartosz Kopacz (obrońca Górnika): - Jeśli szukać pozytywów w tym meczu to z pewnością fakt, że zagraliśmy na zero z tyłu od bardzo dawna. Zmieniamy swoje ustawienie w zależności od tego jak gra przeciwnik. Trener po ocenie meczu z Jagiellonią podjął decyzję, że to ja zagram z Termaliką. Jako obrona możemy być zadowoleni, niestety z przodu nic nie strzeliliśmy. Zdobywamy punkty, ale jeszcze za mało, by wydostać się ze strefy spadkowej. Nie wygląda to tak jakbyśmy chcieli. W piątek gramy już następne spotkanie z Lubinem i właśnie tam zakończymy ligę. Oby z kompletem punktów. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy