Bartosz Kopacz: Gospodarze „jechali z nami” na początku drugiej połowy

kamres  -  11 września 2016 10:08
0
996

Kopacz_Tychy_1617

Górnik swoją grą nie powala na kolana, ale wreszcie odniósł pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. – Musimy zbierać punkty, bo nasza sytuacja przed tym meczem nie była ciekawa – powiedział Bartosz Kopacz, obrońca zabrzan, chwalony po wygranym spotkaniu w Grudziądzu przez trenera Marcina Brosza na konferencji prasowej.

Roosevelta81.pl: W końcu udało się odnieść upragnione zwycięstwo na wyjeździe.

Bartosz Kopacz (obrońca Górnika): – Bardzo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, bez znaczenia czy wygraliśmy na wyjeździe czy u siebie. Musimy zbierać punkty, bo nasza sytuacja przed tym meczem nie była ciekawa. Te trzy punkty są mega ważne.

Jak z twojej perspektywy wyglądała bramka zdobyta przez Karola Angielskiego?

– Zawodnik Olimpii idealnie zmieścił piłkę do bramki. Wydawało się, że nie ma możliwości strzału z tej pozycji. Wyszło mu to idealnie, tuż przy słupku, zrobił dokładnie wszytko jak należało. Na pewno popełniliśmy jakieś błędy w defensywie przy tej bramce, które musimy skorygować. Myślę, że każdy z nas wie co musi poprawić w swojej grze.

Końcówka pierwszej połowy i początek drugiej to fatalna gra defensywy.

– Olimpia zepchnęła nas do obrony. Na szczęście udało nam się przetrwać początek drugiej połowy, bo to w tym okresie gospodarze „jechali z nami” mówiąc językiem piłkarskim. Później nie byli już tacy groźni. Myślę, że w końcówce dobrze broniliśmy się przed „wrzutkami” w pole karne.

W końcu w strzelaniu bramek wyręczyli was napastnicy.

– Tak, obaj zdobyli bramki i dobrze ze sobą współpracują. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach pójdzie to „taśmowo”. Oby tak dalej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments