Bartosz Frankowski sędzią meczu Górnik Zabrze – Legia Warszawa

W.  -  2 marca 2023 15:55
11
1817

Bartosz Frankowski z Torunia poprowadzi szlagierowy pojedynek 23. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze przed własną publicznością, zawalczy o komplet punktów z Legią Warszawa. W bieżącym sezonie 37-letni arbiter czuwał nad prawidłowym przebiegiem czterech spotkań z udziałem naszego zespołu. Były to dwa remisy (Piast Gliwice 3:3, Radomiak Radom 0:0) i dwie porażki (Stal Mielec 1:3, Lech Poznań 1:2).

Przypominamy, że potyczka Górnika z Legią rozegrana zostanie w najbliższą sobotę (4   marca), o godzinie 20:00 na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Obsada sędziowska meczu Górnik Zabrze – Legia Warszawa

Sędzia główny: Bartosz Frankowski (Toruń)
Asystenci: Marcin Boniek, Jakub Winkler
Sędzia techniczny: Sylwester Rasmus
Sędzia VAR: Paweł Pskit
Sędzia AVAR: Radosław Siejka

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: pzpn.pl/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Uwaga na tego czarodzieja gwizdka.Nie do końca jest sprawiedliwy i gwiżdże dużo zmyślonych fauli!

No ja , dyć fto inny ?? Jprdl 😡😡

Tym razem Frankowski nie wypaczy meczu, bo Legia musiałaby zagrać po niezłej imprezie, żeby stracić jakiekolwiek punkty. Tu nawet nie można liczyć na sensację bo Górnik nie ma żadnych argumentów. Wystarczy spojrzeć na skład i zadać sobie pytanie, którym piłkarzom zależy na walce z Legią. Dla nich to jeden z wielu meczy.bo z Górnikiem łączą ich jedynie kontrakty.

Zobaczymy późnym wieczorem w sobotę.

Meczy koza. A ty męczysz bułę.

Gorzej się nie dało.

NO KWAITKOWSKI, Marciniak, redziński to byłoby jeszcze gorzej. Ale rzeczywiście jest źle.

Jeden z najgorszych sędziów.

żeby coś pisać to coś trzeba wiedzieć akurat ten sędzia Legii strasznie nie lubi o czym klub ze stolicy wiele razy informował centrale a poza tym znacznie ważniejszy jest w tej chwili var niż sędzia główny no ale żeby do tego dojść potrzeba pomyśleć a tu na tej stronie to sytuacje śladowe

To że Frankowski nie prowadził meczu legii 539 dni to akurat może zadziałać odwrotnie. Może gwizdać pod przyjezdnych, żeby się za nim wiecej nie ciągnął smród jakiego mu narobiła legia

Dobrze że wśród nas jest taki ekspert jak Jan Gałązka