Alan Lubaski będzie grał w Siarce Tarnobrzeg

Kibic  -  6 lutego 2023 16:32
3
1414

Alan Lubaski przenosi się na zasadzie wypożyczenia do Siarki Tarnobrzeg. Napastnik zespołu rezerw Górnika ma tam występować do końca obecnego sezonu. Lubaski w ostatnim czasie regularnie zdobywał gole na III-ligowym froncie i dziwi, że tak naprawdę nie dostał szansy w pierwszym zespole „Trójkolorowych”. Warto będzie zatem śledzić poczynania 20-latka, dla którego gra w Siarce będzie przeskokiem o jedną klasę rozgrywkową wyżej. Przypomnijmy, że niedawno do II-ligowca z Tarnobrzega wypożyczony został Mateusz Ziółkowski.

Lubaski przed startem sezonu 2022/23 przebywał wraz z „jedynką” na obozie w Opalenicy. Rozegrał tam kilkadziesiąt minut w grach kontrolnych, zdobywając jednego gola (zwycięstwo z Aalborg BK 2:1). W trwających rozgrywkach ten mierzący 1,90 wzrostu zawodnik sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Poprzednie sezony kończył z liczbami 10 oraz 3). 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To już jest qrwa przegięcie,mówie poważnie,A może by tak wypożyczyć panią rezydent,zarzond i wogóle cały ten bardak.

Tej polityki to już kompletnie nie rozumiem. Dobry napastnik z 2 do 2? Ludzie opamiętajcie się. Chyba, że on sam chciał odejść i na jakiś czas zmienić otoczenie.

Przepraszam za szybki komentarz z 3 do 2, no to jeszcze ujdzie!