24 000 - Trójkolorowi jesteście WIELCY! Wczoraj przybyło blisko 3 tysiące

1
1681

Końcowe odliczanie do kompletu! W dniu wczorajszym aż trzy razy publikowaliśmy informacje o kolejnym tysiącu sprzedanych biletów. JESTEŚCIE WIELCY!

Jeśli utrzyma się to tempo to wielce prawdopodobne, że naklejkę   SOLD OUT   przykleimy do meczowej grafiki dziś wieczorem. Mecz z Koroną Kielce w sobotę 18 kwietnia o godzinie 17:30 na Arenie Zabrze im. Ernesta Pohla!

Przypominamy też o trwającej przedsprzedaży łączonych wejściówek na mecze z Zagłębiem Lubi i Radomiakiem Radom. Otwarta sprzedaż startuje w sobotę 18 kwietnia o godzinie 10:00 a więcej pisaliśmy o ty TUTAJ.

Jeśli nie masz jeszcze biletu, to możesz go nabyć na stronie bilety.gornikzabrze.pl lub stacjonarnie w sklepiku na stadionie. Poniżej cennik biletów w obecnym sezonie:

Źródło: Roosevelta81.pl
Grafiki: Górnik Zabrze

1 Komentarz

I o to chodzi w tej całej zabawie, że od tygodnia już się nie mogę doczekać na ten szpil przy takiej publice.