20 lat zabrzańskiej Torcidy. Doping w meczu Górnik - Piast (wideo)

0
3255

27.02.1999 na meczu z ŁKS-em Łódź zadebiutowała flaga "Torcida Górnik" i tą datę uważa się za powstanie grupy kibicowskiej zrzeszających najwierniejszych fanów zabrzańskiego klubu. Z okazji 20-lecia ultrasi przygotowali okazjonalna oprawę.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy