100-lecie Niepodległej Polski. Doping i kulisy w meczu Legia - Górnik (wideo)

0
3013

Na meczu z Legią panowała atmosfera święta. Z głośników płynęła patriotyczna muzyka, a na trybunach zasiedli warszawscy Powstańcy. Co ciekawe obie grupy kibicowskie nie używały tego dnia wulgaryzmów, co jest godne uznania.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy