Media o meczu Górnik – Śląsk: „Szalony mecz w Zabrzu”, „Hit kolejki pełną gębą!”

Torcidos  -  28 lutego 2015 21:23
0
1129

sobol_slask_1415
Spodziewaliśmy się dobrego meczu, ale to przerosło nasze oczekiwania. W Zabrzu zobaczyliśmy fantastyczne widowisko, uwieńczone sześcioma bramkami. Ostatecznie Górnik podzielił się ze Śląskiem punktami i obie strony mogą być z tego wyniku zadowolone.

Onet.pl
“T-Mobile Ekstraklasa: szalony mecz w Zabrzu, Śląsk Wrocław znów bez zwycięstwa”
Górnik Zabrze zremisował ze Śląskiem Wrocław 3:3 (1:1). Wrocławianie na wiosnę jeszcze nie wygrali meczu w T-Mobile Ekstraklasie. W Zabrzu dwa razy prowadzili, ale gospodarze skutecznie gonili wynik i uratowali punkt.

Ekstraklasa.net
“Hit kolejki pełną gębą! Piękne gole, zwroty akcji, a ostatecznie remis Górnika ze Śląskiem”
Spotkanie określane mianem hitu 22. kolejki Ekstraklasy, spełniło oczekiwania. W meczu pełnym emocji, Górnik Zabrze zremisował u siebie ze Śląskiem Wrocław (3:3). Bohaterami swoich zespołów zostali Łukasz Madej i Mateusz Machaj, którzy zanotowali po golu i asyście. Na listę strzelców wpisali się też obaj bracia Paixao.

Wp.pl
„Górnik – Śląsk: strzelanina przy Roosevelta”
W ostatnim sobotnim meczu 22. kolejki T-ME kibice zobaczyli wiele emocji i aż sześć goli. Górnik Zabrze po stojącym na wysokim poziomie spotkaniu zremisował ze Śląskiem Wrocław 3:3 (1:1).

Sport.tvn24.pl
“Sześć goli i rollercoaster w Zabrzu. Górnik kontynuuje fatalną passę”
Kapitalny, wyrównany i trzymający w napięciu do końca mecz zobaczyli kibice w Zabrzu w starciu Górnika z Śląskiem. Mimo to gospodarze nie zdołali przerwać trwającej ponad pół roku serii meczów bez ligowej wygranej na własnym stadionie. W sobotę zremisowali 3:3.

Dziennikzachodni.pl
“Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 3:3. Świetny mecz, ale znów bez zwycięstwa!”
Piłkarze Górnika Zabrze mecz ze Śląskiem rozpoczęli w imponującym stylu. Po raz kolejny w tym sezonie im dalej w las tym było jednak gorzej, ale ostatecznie kibice przeżyli sporo emocji i zobaczyli aż sześć goli. Remis 3:3 nie zmienia jednak faktu, że zabrzanie nadal czekają na przerwanie trwającej od 23 sierpnia 2014 roku serii bez zwycięstwa na własnym boisku.