Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin

W.  -  13 lipca 2020 15:54
0
1463

W poniedziałek (13 lipca), o godzinie 10:00 wystartowała zamknięta sprzedaż biletów na mecz 37. kolejki PKO Ekstraklasy, w której biało-niebiesko-czerwoni zmierzą się przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin. Spotkanie z „Miedziowymi” rozegrane zostanie na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu w sobotę (18 lipca), o godzinie 17:30.

Przypominamy, że w ciągu najbliższej doby pierwszeństwo przy zakupie biletów posiadają członkowie programu lojalnościowego Trójkolorowi. Od jutra (14 lipca) wejściówki trafią do sprzedaży otwartej i odtąd każdy z sympatyków zabrzańskiej jedenastki będzie mógł kupić bilet na ostatni ligowy pojedynek Górnika w sezonie 2019/2020. Jednocześnie informujemy, że w związku z panującymi obostrzeniami bilety można nabywać wyłącznie przez internet, a ich ilość wciąż pozostaje mocno ograniczona.

Zachęcamy do zapoznania się z obecnie obowiązującymi procedurami, skierowanymi do wszystkich sympatyków, pragnących uczestniczyć w domowych spotkaniach Górnika, zakładających między innymi istotne zmiany dla fanów, którzy przed rundą bądź sezonem zdecydowali się na zakup karnetu.

KAŻDY KIBIC MUSI MIEĆ BILET NA DANE SPOTKANIE. DOTYCZY TO RÓWNIEŻ KARNETOWICZÓW, KTÓRZY NIE WEJDĄ NA MECZ NA PODSTAWIE KARNETU! 

  • Karnety zostały wycofane z systemu, a każdy posiadacz wejściówki stałej będzie miał wskazane nowe miejsce, które musi zająć podczas meczu.
  • Nowy bilet znajdziecie w systemie w zakładce „Twoje Zakupy” po zalogowaniu się na swoje konto w systemie. Po wejściu do zakładki należy potwierdzić bilet!
  • Zalecamy, by taki bilet wydrukować we własnym zakresie i nie odkładać tego na dzień meczowy. Można tego dokonać również w punktach Górnika w Galerii Zabrze oraz Centrum Handlowym M1. W dniu meczu będą do Waszej dyspozycji kasy reklamacyjne, ale dla własnego bezpieczeństwa i uniknięcia zgromadzeń pod kasami sugerujemy, aby nie zostawiać tego na ostatni moment.
  • Gwarantujemy, że każdy posiadacz karnetu otrzyma miejsce na tej samej trybunie na którą zakupił karnet, choć konieczność utrzymania regulaminowych odległości powoduje, że w dużej części przypadków będą to miejsca w innym sektorze ( dotyczy głównie karnetów na B05, B06, B15 oraz B16).
  • Przypominamy, że zajmowanie miejsc obok siebie dopuszczalne tylko i wyłącznie w przypadku rodzica/opiekuna z dzieckiem do lat 12.
  • Sprzedaż biletów prowadzona będzie tylko on-line za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl

Podczas samego meczu, jak również przed jego rozpoczęciem i tuż po zakończeniu, pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, obowiązujących na naszym stadionie.

  • Kibice są zobowiązani do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos, do zajęcia miejsca na trybunach.
  • Kibice są zobowiązani do zachowania dystansu dwóch metrów od uczestnika imprezy w trakcie przemieszczania się po terenie stadionu.
  • Kibice są zobowiązani do stosowania się do komunikatów spikera oraz służb porządkowych.
  • Apelujemy do kibiców aby monitorować swój stan zdrowia. W razie jakichkolwiek wątpliwości i gorszego samopoczucia prosimy, aby zrezygnować z udziału w meczu.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments