Wisła Płock – Górnik Zabrze: wyjściowe składy

g.rajda  -  4 kwietnia 2022 17:01
2
2421

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 27. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Wisłą Płock a Górnikiem Zabrze. Początek meczu o godz. 18:00.

Wisła Płock: Kamiński – Michalski, Chrzanowski, Cielemęcki, Szwoch, Sekulski, Lesniak, Kolar, Rzeźniczak, Zbozień, Furman
Rezerwowi: Węglarz, Jorginho, Vallo, Błachewicz, Drapiński, Gerbowski, Walczak, Lagator, Warchoł
Trener: Pavol Staňo

Górnik Zabrze: Bielica – Szymański, Janicki, Janża [c], Dadok, Kubica, Manneh, Cholewiak, Nowak, Podolski, Krawczyk
Rezerwowi: Sandomierski – Pacheco, Marin, Pawłowski, Stalmach, Mvondo, Dziedzic
Trener: Jan Urban

2 komentarzy

Dobrze to wygląda do przerwy, Kubica świetny. Tak trzymać trenerze, I jeszcze więcej gry w poprzek i dłużej utrzymywać piłkę na swojej połowie. Dać pograć bramkarzowi, żeby nie zmarzł, bo zimno jest. Tylko w przerwie Kubicy nie zmieniaj, Krawczyka też nie!

Dodam jeszcze zawodnika z numerem 77. Wybaczyć można każdy błąd Ale brak walki grając na obronie i jeszcze popłakiwanie przy linii to jest dyskwalifikacja.Masz 19 lat biegasz w tempie wolno i jeszcze wolniej.Nie walczysz , źle bronisz. Wstyd jak sie przypomni takich zawodników jak Jacek Wiśniewski. Ława I rezerwy. Nie będzie poprawy Do widzenia !!!!