Wisła Kraków – Górnik Zabrze: wyjściowe składy

g.rajda  -  10 kwietnia 2022 14:00
14
2303

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 28. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Wisłą Kraków, a Górnikiem Zabrze. Początek meczu o godz. 15:00.

Wisła Kraków: Kieszek – Hanousek, Sadlok [c], Frydrych, Gruszkowski, Fazlagić, Poletanović, Manu, Skvarka, Hugi, Fernandez
Rezerwowi: Biegański – Ring, Kliment, Żukow, Tsitaishvili, Szota, Kuveljić, Starzyński, Savić
Trener: Jerzy Brzęczek

Górnik Zabrze: Bielica – Wiśniewski [c], Janicki, Janża, Dadok, Kubica, Mvondo, Cholewiak, Nowak, Podolski, Krawczyk
Rezerwowi: Sandomierski – Pacheco, Marin, Pawłowski, Stalmach, Dziedzic, Ziółkowski, Szymański
Trener: Jan Urban

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

I znowu TA ” drewniana szpica”- po co ściągano tych Hiszpanów chyba , że to są cisi sponsorzy????

Niy godej szczeloł 😆

Krawczyk dziś potarga siatkę!!!….Jak sam do niej wpadnie na łeb zamiast piłki!! A Pacheco na ławie!!

Potargał, ale swoją …. co to się dzieje, nie jestem w stanie zrozumieć. Wisła gra piach, a górnicy im podają pomocną dłoń.

Nie no Krawczyk potrafi bramki strzelać … K*rwa szkoda, że samobójcze!!!!

I już rodzina carycy strzela bramke tylko powiedzcie temu chopowi że nie w ta strona

masakra krawczyk kubica do rezerw

Krawczyk, faworyt Urbana na razie nie zawodzi. Ma już nawet piękną bramkę. Oby tak trzymał dalej.

Targa siatkę to POLDI!!! Ten to ma kopyto!!!

Krawczyk???

Niestety, ale od jakiegoś czasu rozdajemy punkty na lewo i prawo. To jakaś kpina, przecież Wisła od grudnia nie wygrała żadnego meczu. Chcesz się przełamać zagraj z nami…..

Chyba tej drużynie jest potrzebny mały, a może spory wstrząs. Przecież słaba ( teoretycznie) do tej pory Wisła, rozklepała nas jak jakąś podwórkową drużynę. Martwię się o przyszłość Górnika, klubu za którego ściskam kciuki już dobrze ponad pół wieku.

Cały Górnik bez formy oprócz Podolskiegio, ale pragnę kolejny raz zauważyć że jak wchodzi Stalmach to cała drużyna jest rozbita i nikt nie wie gdzie ma być ustawiony bo dziecko biega gdzie mu się podoba i wychodzą same błędy w ustawieniu, w 2 polowie 3 bramki stracone przez wpuszczenie Stalmacha, brawo Panie trenerze.

Kolejny raz gruzu kupa!!!!, składa ona się z błaznów kopaczy, którzy swoje łby mają nie na boisku , a w salonach bookmacherskich- czy jest ktoś w stanie to śmietnisko rozgonić!!!! Nowak ty te opuszczone getry załóż sobie na łeb i kopnij się w niego , a nie podskakuj jak balon na druciku na wietrze. Dwa drewna zeszły ale co grał Wiśniewski????, Bialica też chyba myslami byłw salonie. Jedynie Mvondo i Podolski na coś zasługują. Reszta bez honoru, ambicji poprostu dno!!! Panie Urban a bierze się to z tego bo boisko a to plaża, ato pole ryżowe , a to szalony mecz, a to mecz który nie powinnismy przegrać itd, Aczym ijak wy chcecie wygrywać ???? KOMPROMITACJA na każdej płaszczyżnie- WSTYD!!!!!