NC+ nie pokaże meczu Górnika z Pogonią na głównych kanałach

Milo  -  13 maja 2015 13:09
0
1417

gancarczyk_pogon_1415

Nie będzie transmisji telewizyjnej niedzielnego meczu 32. kolejki ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Pogonią Szczecin na głównych kanałach NC+. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę o godz. 15.30.

Spore rozczarowanie czeka kibiców, którzy nie będą mogli zobaczyć tego meczu na stadionie i wykupują sportowe kanały NC+ w telewizjach kablowych. Platforma NC+ zamierza przeprowadzić bezpośrednią transmisję tylko na swoim dodatkowym kanale, czyli kanale 38.

Stacja Canal+ Sport będzie transmitowała mecz rozgrywany o tej samej godzinie pomiędzy Lechem Poznań, a Jagiellonią Białystok. Canal+ Sport2 pokaże spotkanie ligi angielskiej, gdzie zmierzy się Manchester United z Arsenalem Londyn. Canal+ transmitować będzie również spotkanie ligi angielskiej pomiędzy Swansea City, a Manchesterem City. Na antenie NSport+ przewidziany jest żużel, czyli spotkanie GKM Grudziądz – Unia Tarnów. Najwcześniej kibice, którzy nie mają kanału 38, będą mogli zobaczyć powtórkę meczu Górnik – Pogoń na antenie NSport+ w poniedziałek, o godz… 6 rano.

Na szczęście kibiców, spotkanie z Lechią zostało wzięte w ramówkę i zostanie pokazane na antenie Canal+ Sport2. Początek meczu zaplanowano o godz. 18:00.

Więcej informacji: TUTAJ

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments