Rafał Wolsztyński trafi do Widzewa Łódź

W.  -  29 stycznia 2019 15:32
0
5509

Największym hitem zimowego okienka transferowego jest podpisanie przez Szymona Żurkowskiego kontraktu z włoską Fiorentiną, na którym Górnik zarobi ponad cztery miliony euro. W cieniu tego transferu pozostają inne ruchy kadrowe klubu z Roosevelta, w tym między innymi przejście Rafała Wolsztyńskiego do drugoligowego Widzewa Łódź.

W poniedziałek rano napastnik Górnika pojawił się przy al. Piłsudskiego, gdzie przeszedł badania medyczne. Jeżeli te wypadną pomyślnie, a kluby dojdą do porozumienia w kwestii definitywnego kontraktu 24-letniego zawodnika, to Rafał wiosną pomagać będzie Widzewowi w walce o awans do pierwszej ligi. Rynkowa wartość zawodnika wynosi 150 tysięcy euro, czy taka właśnie suma zasili niebawem konto Górnika?

Z pochodzącym z Knurowa napastnikiem wiązano ogromne nadzieje, niestety trapiony poważnymi kontuzjami Wolsztyński przez długi czas był dla klubu bezproduktywny.
Po urazach długo dochodził do pełni formy. W szesnastu rozegranych spotkaniach piłkarz zdobył zaledwie cztery gole, zawodząc ogromne oczekiwania fanów czternastokrotnego mistrza Polski, które w zawodniku z numerem „23”, na klubowym trykocie pokładali.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments