Podbudowani pucharowym zwycięstwem

g.rajda  -  5 września 2022 10:42
0
2442

Mecz Wisły Płock z Górnikiem Zabrze kończy ósmą serię spotkań. Obie drużyny znajdują się na ten moment nie tylko w różnych miejscach ligowej tabeli, ale i budowy zespołu.

Górnik w ostatnich dniach dokonał małej rewolucji w kadrze. Z Zabrzem pożegnali się Dariusz Stalmach, Krzysztof Kubica oraz Alasana Manneh. Nieco wcześniej odszedł Bartosz Nowak. W przeciwnym kierunku podążyła trójka zawodników Blaž Vrhovec, Kanji Okunaki i Kryspin Szcześniak. Trener Bartosch Gaul potrzebuje czasu, którego za bardzo nie ma, by to wszystko poukładać, a przecież nasz zespół dopiero co nabierał kształtu po wcześniejszych zmianach. Z pewnością na korzyść zabrzan przemawiać będzie prestiżowe zwycięstwo w Pucharze Polski. „Trójkolorowi” po dobrym w ich wykonaniu meczu, odprawili z kwitkiem chorzowski Ruch. Takie zwycięstwa, niezwykle ważne dla fanów, zawsze podnoszą morale. Wierzymy, że i w Płocku Górnik powalczy o pełną pulę.

Płocczanie przed tą serią spotkań przewodzili ligowej tabeli. Wisła pozostawała niepokonana do poprzedniej kolejki, w której sposób na nią znalazł Widzew. „Nafciarze” fotel lidera stracili na rzecz Legii i aby odzyskać pierwszą pozycję potrzebują przynajmniej remisu. Nie mamy oczywiście nic przeciwko, by „Trójkolorowi” pokrzyżowali gospodarzom plany.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments