Ostatni tydzień lutego na budowie i piękna panaroma!

kamres  -  2 marca 2013 11:04
0
1245

stadion

Zapraszamy na podsumowanie tygodnia na budowie. Zaobserwowaliśmy kilka ciekawostek i mamy dla was też niespodziankę, czyli raz jeszcze piękny widok z poziomu +4, lecz tym razem sklejony w panoramę, w oryginalnej rozdzielczości!

Na podziemnych poziomach stadionu – parkingach położono kolejne ściany oraz piony kanalizacyjne. Część placu wschodniego zalano betonem oraz przetransportowano elementy stalowe dachu na nowo odlaną powierzchnię. Od strony ulicy Roosevelta wstawiono pierwsze ramy pod okna sklepowe.

Możemy uznać, że trybuna północna pod względem położenia stopnic oraz rygli jest gotowa. Po tej stronie został jeszcze do skończenia narożnik północno-zachodni, wewnątrz którego pojawiły się pierwsze wylewki warstwy izolującej podłogę. Zamontowano również kolejne dźwigary na trybunie północnej.

Trybuna południowa to nowe rygle, stopnice oraz płyty kanałowe. Te 2 ostatnie stanowią strop poziomu +2. Na razie postępy są małe, ale za niedługo będą jeszcze bardziej widoczne, gdyż pojawi się cały poziom +3.

Poniżej zapraszamy do oglądania panoramy w oryginalnej rozdzielczości!

Panorama +4 kopia
źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments