Noty piłkarzy Górnika: Kto był najsłabszy?

kesera  -  3 marca 2013 21:34
0
1698

olkowski
Górnik Zabrze „przespał” pierwszą połowę meczu przeciwko Jagiellonii i kiedy wziął się do pracy, to zdołał jedynie zmniejszyć rozmiary porażki. Redakcja Roosevelta81.pl ocenia podopiecznych Adama Nawałki.

Skorupski: 5 – Interweniował pewnie, ale przy golach nie miał nic do powiedzenia.

Bemben (grał do 51. minuty): 3 – Bardzo słaba postawa doświadczonego zawodnika, który grał wyjątkowo niedokładnie i tuż po przerwie opuścił plac gry.
Danch: 3 – fatalny mecz kapitana Górnika. Utrata pierwszego gola to w dużej mierze jego wina, ponieważ podał piłkę wprost do rywala, a następnie niefortunnie interweniował, co zmyliło Skorupskiego. Poza tym, często podejmował złe decyzje. Wyjątkowo niepewny.
Szeweluchin: 5 – solidny występ na środku obrony. Nie popełnił żadnego rażącego błędu.
Gancarczyk: 5 – starał się, był aktywny w ofensywie, lecz niewiele z tego wynikało. To po jego dośrodkowaniu Górnik strzelił honorowego gola.

Olkowski: 5 – zaczął mecz dość udanie i był wyróżniającą się postacią, ale później „zgasł”.
Mączyński: 4 – nie radził sobie w środku pola, a momentami nie był nawet w stanie dokładnie podać do najbliższego partnera.
Przybylski: 5 – najlepszy w środku pola wśród „Trójkolorowych”. Choć zdobył ładnego gola, to zagrał zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Kwiek: 4 (grał do 67. minuty) – niewidoczny w ofensywie, za wyjątkiem groźnego strzału w pierwszej połowie, który mógł dać Górnikowi gola. Jego podania do kolegów były w niedzielę mało dokładne.
Zahorski: 5 – walczył i starał się mocniej niż reszta drużyny, ale to jednak za mało.

Łuczak: 3 (grał do 79. minuty) – słabiutki występ. Niewiele było pożytku z jego gry.

Bonin (grał od 51. minuty): BN – Ambitnie, ale zbyt chaotycznie. Miał doskonałą okazję na gola, ale kiedy wychodził sam na bramkę Słowika, źle przyjął piłkę i powstrzymali go obrońcy. Brakowało mu pewności siebie.
Mosznikow (grał od 67. minuty): BN – mógł mieć wymarzone wejście z ławki, bo w sytuacji „sam na sam” popisał się kapitalną „podcinką, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca „Jagi”.
Iwan (grał od 79. minuty): BN – wystąpił za krótko, by go ocenić, ale niczego na murawie nie zmienił.

BN – brak noty
Wszystkie noty w skali 1-10.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments