Nie zasłużyliśmy dzisiaj więcej, niż na ten punkt

Kibic  -  5 września 2022 23:07
7
4456

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock i Górnikiem Zabrze.

Pavol Staňo (trener Wisły): Były dzisiaj emocje podczas meczu. Szkoda trochę początku spotkania. Górnik dobrze do nas podszedł, blokował nam strefy. Dobry taktycznie pojedynek. Cieszę się też, że chłopcy pokazali charakter.

Bartosch Gaul (trener Górnika):  Po czwartkowym meczu zagraliśmy intensywną pierwszą połowę, ale brakowało nam kilka procent do pełnej intensywności. Ogólnie, dobrze sobie poradziliśmy z jedną z najlepszych jakościowo drużyn w lidze. Wyszliśmy wysokim pressingiem, mieliśmy dużo odbiorów. Brakowało nam indywidualnej jakości, by rozegrać i wykorzystać więcej sytuacji. Tego nam aktualnie brakuje. Trzeba również zadbać o spokój. Wisła jest przygotowywana przez wiele miesięcy. My, po ósmej kolejce, przygotowujemy do gry nowych zawodników. Będziemy potrzebowali jeszcze trochę czasu. 

Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę. Wystartowaliśmy nawet dobrze, mecz był wyrównany. Po czerwonej kartce nie graliśmy tak, jak powinniśmy. Za dużo emocji, za dużo chcieliśmy grać przez środek. Przez to szły kontry. Od 60 minuty brakowało nam spokoju i nie zasłużyliśmy dzisiaj więcej, niż na ten punkt (…).

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Wisła Płock
Wideo: Wisła Płock

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe jakiej dyscypliny trenerem jest trener Gaul bo raczej nie piłki nożnej…

Z 7 zawodników formacji ofensywnych jakich dziś wystawił trener jakiekolwiek talenty do kreowania wykazują: Janża, Dadok i Olkowski. No ale to są nominalni OBROŃCY ! Defensywny pomocnik ze Szwajcarii- Kamber- nasz nowy nabytek to chyba jeszcze gorsza wersja Prochaski.
Natomiast jedyni nominalni ofensywni w podstawowym składzie: Pacheco i Cholewiak to jest dramat. Pacheco to najgorszy Hiszpan jaki trafił do polskiej ligi. Cholewiak to biegacz nie piłkarz.
Dla uzupełnienia- strzelcy bramek dla GZ w tym sezonie : NOWAK(3) – sprzedany, WŁODARCZYK (2) – odstawiony, PALUSZEK(2) – obrońca, JANŻA(1) – obrońca, OLKOWSKI
(1) – obrońca, KRAWCZYK(1) – napastnik .

Panie trenerze w co Pan gra w Górniku bo nie w piłkę.

Wolę Dadoka w ataku niż Krawczyka…Trzeba grać tym czym się ma.Sama gra wygląda nie najgorzej potrzeba jakości jest szansa że przyjdzie z czasem

Dlaczego nie gra Włodarczyk??!!!!

Bo nie potrafi.Jest na ewno słabszy od Krawczyka,na którego tak narzekamy..

Niestety fakty przeczą twojej tezie! Ile grał Krawczyk a ile goli strzelił? I ile grał Włodarczyk, a ile goli w tym czasie strzelił? No fakty przeczą twojej tezie!

Wyszedł mecz życia Włodarczykowi z 2 bramkami potem dramat. Bardzo rzdko Johny KSG ma rację – ale teraz ma. Na boisku jest z Krawczyka większy pożytek i Gaul to po prostu widzi. W ogóle nie rozumiem hejtowania Krawczyka są w tej drużynie słabsi.

Był do wzięcia uważam , że dobry i młody napastnik z Hiszpanii Radodo czy Rodondo . Niestety dzisiaj jest w Wiśle Kraków i strzela w każdym meczu bramkę. Niby był w zainteresowani Górnika ale co z tego ????? Za rok Wisła go sprzeda za kilka milionów , a w Górniku po kilku kolejkach lądują tradycyjnie nie przygotowane do gry odpady, których nikt nie chciał i tak jest od lai -po prostu dramat i kompromitacja!!!!!!