Media o meczu Górnik – Lech: Remis z VARem w tle

Kibic  -  31 stycznia 2021 09:32
0
2619

Górnik Zabrze zremisował z Lechem Poznań 1:1. Bramkę dla Trójkolorowych już w 7. minucie zdobył Alex Sobczyk. Kolejorz wyrównał po godzinie gry. Największą uwagę zwracano na dyktowane i odwoływane jedenastki. Zapraszamy na pomeczowy przegląd prasy!

Remis Górnika
Zabrzanie na własnym stadionie zremisowali z Lechem Poznań 1:1. Do siatki trafili Sobczyk oraz Rogne. Piłkarze oraz kibice muszą zadowolić się jednie jednym punktem.

Górnik podzielił się punktami w Zabrzu z Kolejorzem. Lech pozostanie w środku stawki
Na stadionie imienia Ernesta Pohla w sobotni wieczór padł remis. Górnik podzielił się punktami z Lechem. Początek meczu należał do gospodarzy. Już w 7. minucie Trójkolorowi wyszli na prowadzenie. Goście wyrównali po godzinie gry, dzięki celnemu uderzeniu z głowy Rogne. W tabeli Ekstraklasy jednopunktowy dorobek niewiele zmieni. Lech zajmuje 10. lokatę, natomiast Górnik 4. Jednakże, 15. kolejka Ekstraklasy jeszcze trwa, tak więc sytuacja może się zmienić.

Górnik 1:1 Lech – Pierwszy styczniowy remis
Rezultat sobotniej potyczki między Trójkolorowymi, a Kolejorzem to 1:1. Dla gospodarzy trafiał Sobczyk, natomiast dla gości Rogne. Jest to pierwszy ekstraklasowy remis w tym roku.

Sportowefakty.pl
Szybki gol dla Górnika i dwa odwołane karne dla Lecha
Górnik już w 7. minucie otworzył wynik meczu. Do bramki trafił Sobczyk po ładnej, zespołowej akcji. Goście dwukrotnie przygotowywali się do wykonywania jedenastki, lecz dwa razy arbiter sobotniego pojedynku zmieniał decyzję, dzięki analizie VAR. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 1:1. Bramkę dla Lecha zdobył w 60. minucie Rogne.

Sportslaski.pl
Szybki gol i zamieszanie z karnymi w tle. Górnik zaczyna rok od remisu
Trójkolorowi już na samym początku meczu objęli prowadzenie po trafieniu Sobczyka. Niestety, nie udało się go utrzymać do końca i zabrzan musi zadowolić podział punktów. 1:1 to rezultat pierwszego meczu Górnika o punkty w tym roku.

Interia
Górnik Zabrze – Lech Poznań 1-1 w 15. kolejce PKO Ekstraklasy. Dwie odwołane „jedenastki”! VAR w akcji
Zarówno wśród gospodarzy, jak i gości pierwsze jedenastki były pełne młodzieżowców. U Lecha mowa o pięciu zawodnikach, a w składzie Górnika czterech. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Były emocje, dyktowane oraz odwoływane rzuty karne, a także VAR.