Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – Wisła Płock

Kris  -  16 marca 2023 21:17
16
4872

W czwartek, na dzień przed meczem Górnika Zabrze z Wisłą Płock odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja prasowa. Na pytania dziennikarzy odpowiadali prezes Górnika Adam Matysek oraz trener Bartosch Gaul.

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z Wisłą Płock rozegrane zostanie w ramach 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w piątek (17 marca) o godzinie 18:00 na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu.

Poniżej przedstawiamy dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

https://www.youtube.com/watch?v=lQkSmoqvi9c

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie wiem o co temu prezesowi chodzi… Kluczy, obraca, przewija i nic nie wiadomo.

Do jednego gamonia dołączył drugi gamoń nieszczęścia chodzą parami

Posmarkałem się ze śmiechu
..

Okreslenie na czsie.o

Kupa chaosu, nic nie można zrozumieć tego Matyska, o czym on gada ? Na co tu czekać ? Aż Bozia się zlituje ? Trener od dłuższego czasu błądzi, nie wie co zrobić z drużyną a oni durch go trzymią i z tej Gądki wychodzi, że nawet jak jutro przegrają to i tak go zostawią, bo tak po prawdzie, to nikt do Górnika nie chce przyjsć, bo trudno jest posprzatać ten bajzel, jaki sam sobie Górnik stworzył

Kolejny trener winny…. KU.r.WA mać. Rozje…cały środek, wyprzedać co można za pół darmo. Rozpier…. wszystko w chu…. A teraz znale znaleźć kozła ofiarnego. Może trener powinien strzelić z 5 bramek zamiast panienek boiskowych.

Jak grali Za Urbana czy Brosza a jak grają teraz ? Z posiadania piłki punktów nie przybywa (nawet sytuacji strzeleckich nie ma). Rozgrywanie to wychodzi w miarę Pogoni a nie Górnikowi

Dawanie sobie czsu może się skończyć w 1 Lidze czasu bylo dużo A wyników brak mówienie o czenskiej pracy zespolu tylko brak efektów .Przy tym trenerze jego wiedza jest beznsdziejna by byc trenerem.Prezes wciska głodne kawałki w innych klubach już dawno były by podjęte decyzje co do trenera.Jakie znawcy takie transfery piłkarzy. To wszystko jest smieszne i nie ma co liczyć na cud e Piątek że coś się zmieni na lepsze w tym układzie.

Matysek bredzi, pierniczy w kółko to samo przez cały wywiad, zero konkretów, skoro nie miał nic do powiedzenia to po co zawracali gitarę dziennikarzy, konkretny prezes by powiedział krótko bez tłumaczenia się że żadne decyzje jeszcze nie zapadły, że klub przygotowuje się do różnych scenariuszy i temat zakończony. Gaul też bredzi, nie jestem zwolennikiem tego żeby go krytykować i jechania po nim jako złym trenerze. Z nim jest moim zdaniem jeden problem, pomyliły mu się taktyki i ustawienia boiskowe. Próbuje nauczyć zawodników swojego pomysłu na grę, ale ten pomysł nie jest dostosowany do ich specyfiki, mądry trener jeśli nie może mieć zawodników dobranych pod taktykę, to dobiera taktykę pod to co ma. Poza tym taktyk z niego nieziemski, chce grać rozgrywanie pozycyjne ustawieniem 3-5-1-1 które jest typowe dla gry na szybkie ataki głównie skrzydłami, jak to ma działać? Chcesz grać pozycyjne i wolno od tyłu budować akcje graj klasycznym 442, chcesz grać ofensywnie i szybko grasz 433 ze skrzydłowymi napastnikami, 3511 to ustawienie na aferę i szybkie wprowadzanie piłki w pole karne przez skrzydła.

I tak jest, ale niestety w tym stworzonym burdelu i z tym trenerem niestety tylko spadek jeśli w klubie nie pojawi się natychmiast dobry trener który być może to jeszcze uratuje.

Gada, żeby nic nie powiedzieć! Po prostu lanie wody. Ale co? Konferencja się odbyła i nikt nie może się rzucać! A że nic nie powiedział, choć gadał? To jest metoda Górnika. Gra, gra, ma piłkę a …..przegrywa

Takie pierdzielenie kotka za pomocą młotka zagubieni we mgle

Jeden ma wrażenia , drugi filozofię.

BLe, ble, ble… Czyli nic nowego, jak ostatnimi czasy (niestety) w Górniku. Przykro jest mi patrzeć na to, jak nieudacznicy psują mój ukochany klub.

Folksdojcz-przygłupen szturm! Miasto i klub nieszczęście!

Jestem ciekaw co powie jak Gornik przegra dzisiaj mecz