Jeleń: Śmiało można walczyć o tytuł mistrzowski!

kamres  -  28 lutego 2013 15:26
0
1263

Ireneusz_Jelen

– Gra w Górniku to dla mnie spełnienie marzeń – powiedział po podpisaniu półrocznego kontraktu, z opcją przedłużenia, Ireneusz Jeleń.

Dzisiaj na konferencji prasowej Ireneusz Jeleń podpisał umowę z klubem z Zabrza. – Zdecydowaliśmy się podpisać kontrakt do czerwca z możliwością przedłużenia. Liczymy, że siła ofensywna Górnika będzie większa – powiedział wiceprezes Krzysztof Maj. Na występy Jelenia będzie trzeba jednak trochę poczekać, o czym powiedział drugi trener Bogdan Zając: – Na dzień dzisiejszy Irek nie jest gotowy do gry i nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej. Indywidualny tok treningowy pomoże mu dojść do formy.

Sam piłkarz był bardzo zadowolony z parafowania umowy. – Bardzo się cieszę, że będę mógł grać w Górniku. To spełnienie marzeń. Nie ukrywam, że jestem kibicem tego klubu od najmłodszych lat. Nawet występując  za granicą mu kibicowałem – powiedział były gracz Lille i Auxerre, zdając sobie jednak sprawę, że teraz go czeka okres ciężkiej pracy.

– Potrzebuję dwóch, trzech tygodni intensywnego treningu, aby dojść do optymalnej formy. Będę robił wszystko, aby jak najszybciej ją osiągnąć i by trener mógł skorzystać z mojej osoby – podkreślił zawodnik, który będzie występował w koszulce z nr „30” . Fani z Roosevelta 81 bardzo liczą, że były reprezentant Polski przypomni o sobie świetną postawą w ekipie 14-krotnych mistrzów Polski. – Mamy dwa punkty straty do Legii, więc śmiało można walczyć o mistrzostwo Polski. Drużyna ma duże umiejętności, a ja będę się starał pomóc jej zająć jak najwyższe miejsce.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments