Jak oceniliście zimowe okienko transferowe Górnika?

kesera  -  5 marca 2013 14:00
0
1205

Jelen
Większość naszych czytelników umiarkowanie pozytywnie oceniła ruchy transferowe klubu podczas zimowego okienka. Jak rozłożyły się Wasze głosy?

Zdecydowana większość uważa, że należało poszukać lepszych graczy. Przypomnijmy, że Górnik sprowadził Grzegorza Bonina, Tomasza Zahorskiego, Mateusza Słodowego, Siergieja Mosznikowa i Ireneusza Jelenia. Dość duża grupa kibiców twierdzi też, że klub obrał właściwą drogę sprzedając Arkadiusza Milika do Bayeru Leverkusen i zatrudnił graczy za darmo, oferując im niskie pensje. Prawie 1/4 respondentów źle ocenia ruchy transferowe, uważając, że po sprzedaży Milika należało zakupić napastnika. Marek Motyka, były szkoleniowiec Górnika, w rozmowie z Roosevelta81.pl tak skomentował działania klubu na rynku transferowym. – Widać, że są to bardzo przemyślane ruchy ze strony trenera Nawałki. Nie ma w nich przypadku i zawodnicy są pozyskiwani, aby spełnić w drużynie swoją rolę. Wszystko było robione z głową i dostosowane do klubowych finansów.

Redakcja Roosevelta81.pl podsumowała transfery Górnika w tym artykule.

Pytanie w naszej sondzie brzmiało: „Jak ocenisz transfery Górnika podczas zimowego okienka?”. Tak natomiast rozłożyły się procentowo Wasze głosy:

1. Tak sobie – należało poszukać lepszych graczy- 42%
2. Dobrze – drogo sprzedać, tanio zatrudnić – 35%
3.  Źle – po sprzedaży Milika obowiązkiem był zakup napastnika – 23%

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos i zapraszamy do głosowania w naszej kolejnej sondzie znajdującej się na stronie głównej serwisu!

źródło: Roosevelta81.pl
fofo: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments