III liga. W środę Górnik zagra ze Stilonem w Gorzowie

Kaszpir  -  16 sierpnia 2022 18:42
0
1127

W 3. kolejce III ligi, rezerwy Górnika zmierzą się w wyjazdowym meczu ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Początek środowych zmagań wyznaczono na godzinę 17:00.

Zabrzanie w dwóch pierwszych meczach zdobyli zaledwie punkt. Najpierw ulegli we Wrocławiu Ślęzie 1:2. Natomiast w ostatnią niedzielę zremisowali u siebie ze Stalą Brzeg. Przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności (zwłaszcza egzekwowanie jedenastek), nasz zespół mógł mieć tych „oczek” więcej. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak liczyć na pierwsze zwycięstwo w Gorzowie.

Nasi rywale grali ze zmiennym szczęściem. Najpierw musieli przełknąć przed własną publicznością gorycz porązki z zespołem Gwarka Tranowskie Góry (0:1). W drugiej serii z kolei, to Stilon wróćił z wyjazdowego meczu z kompletem punktów, zostawiając w pokonanym polu rezerwy Chrobrego Głogów. Gorzowianie zwyciężyli 3:2, a dwie bramki zdobył dla nich Emil Drozdowicz.

 

Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Lepszy start jak widać zanotowali Gorzowianie, aczkolwiek patrząc na ofertę Superbet, faworytem pozostaje Górnik II Zabrze. 

 

Stilon Gorzów Wlkp. – Górnik II Zabrze; środa 17 sierpnia, godz. 17:00. Gorzów Wlkp. Stadion ul. Olimpijska 11


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze/ Ślęza Wrocław
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments