Górnik Zabrze – Wisła Płock: wyjściowe składy. Podolski od początku

g.rajda  -  2 października 2021 19:03
9
2056

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 10. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Płock. Początek meczu o godz. 20:00.

Górnik Zabrze: Sandomierski – Wiśniewski (c), Janicki, Gryszkiewicz, Dadok, Janża, Kubica, Manneh, Podolski, Jimenez, Krawczyk
Rezerwowi: Bielica – Cholewiak, Wojtuszek, Pawłowski, Nowak, Toshevski, Mvondo, Bainović, Szymański
Trener: Jan Urban

Wisła Płock: Kamiński – Rzeźniczak (c), Lagator, Michalski, Gerbowski, Furman, Rasak, Tomasik, Wolski, Warchoł, Sekulski
Rezerwowi:
Węglarz – Krivotsyuk, Tuszyński, Jorginho, Vallo, Błachewicz, Lesniak, Kolar, Zbozień
Trener:
Maciej Bartoszek

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli gramy w 9-kę od początku? Dadok i Krawczyk jako statyści…

No i co statyści? Kibice k…a od siedmiu boliści. Jak ja lubie antykomenty na temat swoich graczy. To się nazywa – Prawdziwy kibic…. dajcie sobie luz na komenty bo jesteście… ach nie napisze bo bym Was obraził….

Krawczykowi weszło fuksem jak mu nigdy nie wchodziło…a Dadok, no cóż w pierwszej lidze może by coś pokazał. Aha, przepraszam, my się szykujemy na pierwszą ligę. Więc OK. Poziom spotkania -dramat.

Rozumiem, że zadawala Cię bylejakość, ale innych nie. Jeśli żyjesz z dnia na dzień i nie masz ambicji to twoja sprawa. Ale ileż można drżeć o to by się utrzymać? To są chłopy, które zarabiają tyle ile tu w 10 lat nie zarobisz. I Ty ich chcesz usprawiedliwiać? Żałosny jesteś.

Bylejakość??? Wygrywajac 4 do 2 to jest bylejakość. Widze ze jaśnie Państwo mysla ze tym składem Mistrza wygramy.. kibic na dobre i złe w cenie…. Tutaj takich brak….

No tak ten słaby temu fuksem weszło…. Kibic prawdziwy… Od ilu lat kibicujesz? … Przepraszam obrażasz graczy Swojego zespołu????

Zamiast Sandomierskiego powinni dać Bielice

I liga wita szkoda patrzyć

Tak namarginesie …. Czy tu w ogóle wpisują sie prawdziwikibice…. Wszystkich zwolnic…. Trenera zwolnić i vedzie dobrze… K…a czy wy jestescie normalni. Życiowe frystracje wylewaciena dorum. My nie mamy składu na mistrzostwo. Grajmy to co nam dają płuca i dopingujmy naszym. Ale tu to zawsza super znawcz