Górnik – Chojniczanka kibicowsko. Awans jest nasz!

Slazier  -  1 grudnia 2017 10:52
0
3383

 

Górnik pewnie pokonał drużynę Chojniczanki Chojnice, i zapewnił sobie awans do półfinału rozgrywek Pucharu Polski. Pomimo nie najlepszej pory rozgrywania spotkania, na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla zgromadziło się ponad 10 tys. widzów.

Tego dnia wypełniliśmy dolną część młyna, i prowadziliśmy doping przez całe spotkanie. Temperatura była niska, dlatego każdy starał się rozgrzać podczas śpiewu. Nie zabrakło naszych sztandarowych przyśpiewek. Oprócz tego bardzo dobrze wyszła pieśń „lololo Torcida” śpiewana z podziałem młyna na dwie części.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że frekwencja mogła być jeszcze lepsza, ale system internetowej sprzedaży biletów nie działał najlepiej, a także dzień i pora rozgrywania meczu nie była najkorzystniejsza. Mimo wszystko byliśmy lepsi od Legii, której mecz (rozgrywany o 20:30) oglądało jedynie trochę ponad 7 tys. widzów. Los tak chciał, że to właśnie warszawianie będą naszym przeciwnikiem w półfinale.

Po końcowym gwizdku sędziego, podziękowaliśmy piłkarzom za kolejne zwycięstwo, a także razem cieszyliśmy się z awansu do kolejnej rundy. Mamy nadzieję, że stać nas na jeszcze więcej!

Podczas tego spotkania wywiesiliśmy następujące flagi: „Władcy Górnego Śląska”, „Piekary Śląskie”, „Torcida Gliwice”, „Śp. Dawid”, „Torcida Żory”, „Torcida Ruda Śląska”, „Torcida”, „Górnik Zabrze”, „Nieliczni przeciw niezliczonym”, „Młoda Torca”, „Knurów zawsze z Wami”, „Górny Ślonsk”.

Przypominamy o trwającej sprzedaży wejściówek na kolejne mecze Górnika. Do końca tego roku, jeszcze dwa razy przyjdzie nam oglądać zmagania naszych piłkarzy w Zabrzu. Zagramy z Lechią, a także z Cracovią, i nie wyobrażamy sobie innego scenariuszu, jak tylko kolejne dwa komplety przy Roosevelta!

Galeria dostępna w tym miejscu

Puchar dla Zabrza!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments