Zmiany w Radzie Nadzorczej Górnika Zabrze

Milo  -  6 marca 2014 15:25
0
1039

herbW trakcie dzisiejszego posiedzenia Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Górnika Zabrze doszło do zmian w składzie Rady Nadzorczej. Nowymi członkami tego gremium zostali: adwokat Roman Kusz i ustępujący prezes zarządu Górnika Artur Jankowski.

Roman Kusz zastąpił w składzie Rady Nadzorczej profesora Zbigniewa Waśkiewicza, z kolei Artur Jankowski Aleksandra Ćwika. Zarówno profesor Zbigniew Waśkiewicz, jak i Aleksander Ćwik złożyli wcześniej rezygnacje z funkcji członków Rady Nadzorczej Górnika Zabrze.

Artur Jankowski – trener, wykładowca, praktyk z zakresu sprzedaży, negocjacji, zarządzania i obsługi klienta. Od 1993 roku pracował w Radiu Flash, gdzie w 1996 roku był Dyrektorem Sprzedaży do 2001 roku. W latach 2001-2006 pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Grupie Radiowej Agory. Wykłada na Uniwersytecie Śląskim zajęcia z zakresu rekrutacji, sprzedaży oraz mediów, którego jest absolwentem.
Od 9 listopada 2011 do 6 marca 2014 r. prezes zarządu Górnika Zabrze. Aktualnie jest członkiem Komisji Rewizyjnej PZPN i wiceprezesem Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach. 6 marca 2014 r. został nowym członkiem Rady Nadzorczej Górnika Zabrze.

Roman Kusz – adwokat, kibic Górnika Zabrze od dziecka. Prowadzi kancelarię adwokacką w Katowicach, ponadto jest wicedziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Przewodniczący Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie. Wieloletni wykładowca dla aplikantów adwokackich. Sekretarz Rady Programowej Fundacji Górnika Zabrze. Związany z Zabrzem od dzieciństwa. 6 marca 2014 r. został nowym członkiem Rady Nadzorczej Górnika Zabrze.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments