Zadowolenie wśród Górników: „Zasłużyliśmy na zwycięstwo”

kamres  -  4 sierpnia 2013 18:40
0
1155

tkocz_konferencja_1213
Z przebiegu meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo – powiedział po spotkaniu Jarosław Tkocz, trener bramkarzy Górnika. Kamil Wilczek z Piasta żałował, że jego drużynie nie udało się sięgnąć przynajmniej po remis. – Należał nam się przynajmniej punkt – ocenił.

Jarosław Tkocz (trener bramkarzy Górnika): – Po dłuższej przerwie zagraliśmy na własnym stadionie i bardzo mocno zależało nam na wygranej, dlatego radość ze zdobycia trzech punktów jest duża. Z przebiegu meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo. Piast nie przez przypadek awansował do europejskich pucharów. Zresztą to, jak są groźni było widać, kiedy Robak miał jedną sytuację i strzelił gola.

Rafał Kosznik (obrońca Górnika): Graliśmy agresywnie i dominację potwierdziliśmy bramką Macieja Małkowskiego. Szkoda, że nie udało się zdobyć drugiego gola. Później straciliśmy bramkę po błędzie w obronie. Na gorąco trudno ocenić tę sytuację, na spokojnie ją sobie przeanalizujemy. Najważniejsze, że znów wyszliśmy na prowadzenie i wygraliśmy.

Kamil Wilczek (pomocnik Piasta): – Żałujemy, że nie udało nam się wyjechać z Zabrza z punktami, a bardzo chcieliśmy uszczęśliwić naszych kibiców. Należał nam się przynajmniej punkt. Zabrakło nam jednak skuteczności. Mieliśmy nadzieję, że ponownie wyjdziemy z trudnej sytuacji, lecz dzisiaj zabrakło odrobinę szczęścia.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments