Górnik Zabrze zremisował 0:0 w wyjazdowym starciu z Widzewem Łódź. Mecz rozegrano w ramach 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Po spotkaniu z dziennikarzami rozmawiał trener Zabrzan - Michal Gasparik.
Zapraszamy do obejrzenia materiału z pomeczowej konferencji.
Źródło: Roosevelta81.pl / GórnikTV (YT)
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: GórnikTV (YT)







Mecz żenujący, Widzew 3 liga, a Górnik się dostosował. Szkoda, ale chyba nas nie stać na więcej.
Wiesz co? Jesteś głupi! Widzew ma największy budrzet! Tam gra wielu niebagatelnych zawodników!