W FootballTeam nigdy się nie znudzisz

Kibic  -  7 maja 2020 18:55
0
985

Rewelacyjna gra piłkarska podbija serca graczy. Z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność, a baza osób oddających się uciesze w tej grze stale rośnie. Czym jest FootballTeam? Gdzie tkwi sekret fenomenu? Czym prosta, darmowa gra przeglądarkowa zaskarbiła sobie sympatię graczy? Zobaczmy.

Postać

Wokół twojej postaci kręci się cała gra. Możesz ją trenować, posyłać do pracy, dołączyć do klubu i brać udział w rozgrywkach. Na początku masz niskie statystyki, ale nie od razu Rzym zbudowano.

Gra premiuje aktywność, więc jeśli tylko masz wolną chwilę w ciągu dnia, możesz śmiało poświęcić ją na coś ciekawego. Ostrzegamy – ta gra wciąga! W jednej chwili zakładasz konto, wybierasz imię i pozycję, w następnej odliczasz sekundy kolejnej sesji treningowej i czekasz na wiadomość od sponsora.

Trening to podstawa. Od niego zależy poziom twoich umiejętności, który wpływa na rozwój kariery. Masz do wyboru osiem umiejętności, które trenujesz zależnie od pozycji. Te umiejętności składają się na OVR, który jest wyznacznikiem twojej siły. Od niego zależą twoje zarobki w klubie, koszt treningu, wynagrodzenie za pracę czy wysokość kontraktu sponsorskiego. Oprócz treningu na OVR mają wpływ także przedmioty, które możesz znaleźć w paczkach.

Rozgrywki

Gracze organizują się w klubach. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, nie każdy gracz jest automatycznie menedżerem klubu, ale każdy gracz może nim być. Kiedy zespół skompletuje wystarczającą liczbę zawodników, może wziąć udział w rozgrywkach ligowych. Pierwszy przydział następuje na podstawie OVR klubu, kolejne przypominają prawdziwe rozgrywki ligowe ze strefą awansu i strefą spadkową.

Pobyt w wyższej lidze gwarantuje atrakcyjniejsze nagrody.

Tryumf w 1 lidze krajowej daje możliwość zagrania w Pucharze Krajowym. Najlepsze zespoły w grze walczą w Turnieju Mistrzów, Turnieju Europejskim i Superlidze. Możliwość ścierania się z prawdziwymi graczami i zarządzanym na poważnie klubem dostarcza niezapomnianych emocji.

Fenomen

Największą zaletą takiego modelu jest możliwość identyfikacji z zawodnikiem. To Ty kierujesz jego poczynaniami. To Ty grasz, negocjujesz kontrakt, ustalasz taktykę i sugerujesz zmiany. To Ty dzień po dniu dbasz o rozwój, trening, środki i karierę.

FootballTeam daje ci namiastkę tego, co może czuć prawdziwy piłkarz, jednocześnie odejmując wady zawodowego futbolu. Nie ryzykujesz kontuzji, nie żyjesz na walizkach. Nie musisz biegać do upadłego na treningu. Kiedy nie masz ochoty grać, po prostu wyłączasz komputer. Nieważne, ile masz lat, na FootballTeam nie jest za późno.

Kliknij tutaj i dołącz do gry

Jeśli dziś zaczniesz trenować, za jakiś czas możesz być wspaniałym zawodnikiem, o którego będą się biły najlepsze kluby w grze. Załóż konto, zorganizuj się ze znajomymi, stwórz klub i weź udział w niepowtarzalnej rywalizacji. Walcz o najwyższe trofea z zespołami złożonymi w całości z prawdziwych graczy. Żadna inna gra ci tego nie da.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments