Trybuny na meczu z Ruchem mogą być zamknięte (galeria)

kamres  -  27 kwietnia 2013 06:55
0
1480

17

Derby z Ruchem coraz bliżej. W obu sztabach szkoleniowych gorączka przedmeczowa już trwa, a kibice obu klubów nie mogą doczekać się pojedynku z odwiecznym rywalem. Pozostaje pytanie: czy trybuny zostaną zamknięte przed meczem?

Coraz ładniej wygląda plac wschodni. W piątek zauważyliśmy układanie izolacji na tamtejszym poziomie +1. A na południowym budynku kas, pracownicy zbroili murki na jego dachu, gdzie znajdować się będzie instalacja wentylacji parkingów podziemnych.

Na podkonstrukcji elewacji trybuny wschodniej układane są pierwsze stalowe elementy pod odwodnienie dachu stadionu. Ostatni segment narożnika południowo-zachodniego ma do połowy ułożone stopnice. Czy trybuny do meczu z Ruchem będą zamknięte? Zależy to od dostaw prefabrykatów. Jeśli przyjadą odpowiednio wcześnie, nie będzie z tym problemu. Natomiast jeżeli przyjadą późno, to nie wiadomo, czy pracownicy odpowiadający za układanie stopnic będą na budowie. Żeby to zobaczyć, musicie koniecznie przyjść na mecz z Ruchem w niedzielę.

Zapraszamy do zobaczenia galerii z budowy stadionu:

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments