Trwa sprzedaż biletów na mecz z Rakowem

W.  -  16 lutego 2022 10:26
1
716

Po poniedziałkowej potyczce z Jagiellonią czas na kolejny domowy mecz Górnika, w którym Trójkolorowi, na co głęboko liczymy zrehabilitują się za pierwszą wiosenną porażkę na zabrzańskiej arenie. Już w niedzielę Górnik przy Roosevelta gościł będzie pretendenta do mistrzowskiego tytułu, a konkretnie dowodzony przez Marka Papszuna zespół Rakowa Częstochowa. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie, które przypominamy, iż rozegrane zostanie w niedzielę (20 lutego) o godzinie 15:00 na Arenie im. Ernesta Pohla.

Jak informuje oficjalna strona naszego klubu – Zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem dopuszczone jest zapełnienie 30%. Do puli tej nie wlicza się osób zaszczepionych. Jednocześnie informujemy, że wymagane jest okazanie paszportu covidowego przy wejściu, od osób które przy zakupie biletu oświadczyły, iż są zaszczepione. Prosimy również, aby w trakcie meczu stosować się do znanych z życia codziennego zasad ostrożności, w tym przede wszystkim z utrzymywaniu dystansu. 

Bilety na mecz z Rakowem nabywać można zarówno przez internet, jak również w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej, wyszczególnionych poniżej.

  • Sklep Kibica na Arenie Zabrze (czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00). 
  • Kasa Biała (czynna od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:30)
  • Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00)
  • Salon partnerski w Galerii Zabrze (czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00)

Zachęcamy do nabywania biletów na wszystkie domowe mecze Górnika, a przede wszystkim do gromkiego wspierania zespołu w walce o ligowe punkty. W zakupie biletów pomoże zamieszczony poniżej instruktażowy filmik, odpowiadający na wszelkie wątpliwości.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Wideo: Górnik Zabrze

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Po takiej postawie jak z Jagą mecz z Rakowem powinny oglądać wyłącznie rodziny, działacze i przyjezdni. W poniedziałek piłkarze Górnika ukarali kibiców, w niedzielę powinno być rewanż.