Trójkolorowi już w drodze do Wielkopolski

Luq  -  27 czerwca 2014 13:41
0
735

wyjazd_zgrupowanie_oficjalnaGórnicy są już w drodze na zgrupowanie przed nowym sezonem T-Mobile Ekstraklasy. We Wronkach zabrzanie mają rozegrać cztery gry kontrolne. Przed wyjazdem oficjalna strona klubu zapytała kilku zawodników, jakie mają oczekiwania wobec tego wyjazdu. Szczegółowy plan przygotowań i lista sparingpartnerów tutaj.

Konrad Nowak: – To dla mnie pierwszy obóz po prawie rocznej przerwie w grze. Po raz ostatni zagrałem w T-Mobile Ekstraklasie w lipcu ubiegłego roku, gdy Górnik na początek sezonu bezbramkowo zremisował z Wisłą w Krakowie. A we Wronkach chciałbym przede wszystkim nabrać pewności siebie, popracować nad elementami piłkarskimi i motorycznymi. Ciężko jest wrócić do gry po tak długiej przerwie, ale myślę, że po obozie będzie lepiej.

Szymon Drewniak: Jakie mam oczekiwania? Przede wszystkim chciałbym wrócić ze zgrupowania w dobrym zdrowiu i powalczyć o miejsce w podstawowym składzie. Oczywiście, wrócić w wyższej formie sportowej. Tak, dobrze znam Wronki, więc w czasie wolnym nie będę się nudził. Można spacerować, chodzić po lesie. Naprawdę piękne okolice. A jak ktoś z chłopaków będzie chciał pojechać do Poznania to zapraszam...

Maciej Małkowski:Do ligi zostało niewiele czasu, właściwie 3 tygodnie, więc chcemy się we Wronkach jak najlepiej przygotować. Spodziewam się tam ciężkiej pracy, i to jest najważniejsze. Wielokrotnie byłem na zgrupowaniu w Grodzisku, ale we Wronkach będę pierwszy raz. I to jest pozytyw – poznam coś nowego, będą nowe doświadczenia.

Maciej Mańka:Z Górnikiem będę we Wronkach drugi raz. To pierwsze zgrupowanie było chyba ciut dłuższe, trwało jakieś dwa tygodnie. Jak wszyscy spodziewam się ciężkiej pracy i wzrostu formy. Początek sezonu blisko, więc trzeba z wysokiego „C” punktować. Będę twardo walczył o miejsce w podstawowym składzie, wiadomo, że po odejściu Pawła Olkowskiego do Niemiec zwalnia się miejsce na prawej obronie. Ale nikt mi tego miejsca za darmo nie da.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments