Trójkolorowa Piątka - zadaj pytanie trenerowi Michalowi Gasparikowi!

26
1709

PiątkaSerwis Roosevelta81.pl zaprasza wszystkich kibiców 14-krotnych mistrzów Polski do wzięcia udziału w nowym cyklu "Trójkolorowa Piątka". 

Cyklicznie, co 4-6 tygodni będziemy przygotowywali osobny materiał - dokładnie taki jak ten. W komentarzu pod nim będziecie mogli napisać swoje pytania, spośród których wybierzemy pięć najlepszych lub najczęściej się powtarzających i zadamy je w Waszym imieniu trenerowi Michalowi Gasparikowi. 

Pytania mogą dotyczyć większości sfer życia naszego klubu. Możecie pytać o formę drużyny, zmiany kadrowe, ostatnie czy przyszłe spotkanie, jak i inne kwestie, które przychodzą Wam do głowy. Jeżeli widzisz już "swoje" pytanie w komentarzu zadane przez innego użytkownika - napisz je ponownie! To zwiększy szansę, że znajdzie się w finalnej "piątce" pytań, które zadamy trenerowi Górnika.

Pozostawiamy Wam pełną swobodę z jednym wyjątkiem - pytania obraźliwe, tendecyjne czy charakteryzujące się trollingiem nie będą brały udziału w plebiscycie. 

Pierwsza okazja do zadania pytania słowackiemu szkoleniowcowi Trójkolorowych już jutro! Dlatego też zachęcamy wszystkich chętnych do zadawania pytań w komentarzu pod tym newsem!

Na komentarze czekamy do czwartku, do godz. 09:30.

Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już w czwartkowy wieczór o 19:48.

Zapraszamy do udziału w zabawie!

26 komentarzy
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Które z zimowych wzmocnień uważa pan za najlepsze, a które na ten moment najbardziej rozczarowuje?

Gdyby mógłby Pan cofnąć czas do połowy stycznia i miał tę wiedzę co dzisiaj – pozwoliłby Pan na transfer Ousmane Sow?

Do końca sezonu zostało dziesięć kolejek. Latem Marcel Łubik wróci do Niemiec. Ma Pan na oku już nowego bramkarza do Górnika? To będzie obcokrajowiec czy Polak?

Mówiło się, że Górnik jest zainteresowany Zjawińskim z Polonii Warszawa. Ile w Tym prawdy? I czy to dalej aktualne?

Czy w najbliższym czasie możemy liczyć na występ Sauera? Czy jednak jeszcze nie ma siły przebicia.

1pytanie Co było zakładane przed sezonem?(A)(Środek tabeli bedzie ok. (B)Gramy o plac żeby zagrać w pucharach.(C)Puchar Polski to podstawa.Dziekuje i pozdrawiam

Z czego wynikało ultradefensywne nastawienie z Lublina? Czy Górnik nie ma żadnego pomysłu na grę w ofensywie?

Dlaczego ściągacie nowych zawodników o profilu tym samym w miejsce starych zawodników, i dlaczego nie promujecie naszych wychowanków z akademii a wszyscy dobrze wiemy że każdy młody wnosi polot odwagę i czasem arogancje a u nas w zespole często brakuje odwagi !

Czy przy zapewnionym utrzymaniu, najlepsi piłkarze z drugiej drużyny dostaną szansę w ekstraklasie?

Kiedy Gornik wygra minimum 3 mecze z rzędu?

W pierwszym wiosennym meczu, w podstawowym składzie na pozycji napastnika obiecująco zaprezentował się Borislav Rupanov. Kolejne 6 meczów rozpoczął na tej pozycji Sondre Liseth. W mojej opini były to występy słabe lub bardzo słabe. Czy B. Rupanov dostanie jeszcze kiedyś szansę w pierwszy składzie? Czy bardziej sprawiedliwe traktowanie zawodników nie byłoby korzystne dla „team spirit” w zespole?

Dzień dobry Trenerze czy wygramy z Rakowem???

Czy Wiktor Nowak wróci latem do Zabrza i czy na ten moment miałby szansę na grę w wyjściowym składzie?

1) Powtarzam pytanie Torca99: Gdyby mógłby Pan cofnąć czas do połowy stycznia i miał tę wiedzę co dzisiaj – pozwoliłby Pan na transfer Ousmane Sow?

2) Czy Pana zdaniem jest pozycja na której zespół jeszcze potrzebuje wzmocnienia? Jeśli tak to jaka?

Jakich dwóch konkretnych cech zabrakło Jeleniowi, że nie dostał się do pierwszej drużyny ?

Czy widzi w zespole inny poziom mobilizacji przed spotkaniami Pucharu Polski w porównianiu z meczami ligowymi? Pamiętam niedawny dwumecz z Lechią Gdańsk, gdzie mecze dzieliło zaledwie kilka dni różnicy, a były tam widoczne dwa skrajnie różne oblicza zespołu

Co zrobić by zespół grał w każdym meczu z takim „szkockim” zaangażowaniem i poświęceniem jak w meczu z Lechem Poznań, kiedy po prostu „kupił” kibiców?

Załóżmy, że ma Pan gotowy prawie cały skład, brakuje tylko jednego zawodnika. Dział scoutingu i dyrektor sportowy mają dla Pana dwóch zawodników do wyboru, pieniędzy wystarczy tylko na jednego.

Pierwszy to młody, 19 letni zawodnik, który ma ewidentny talent i jedną cechę, którą zdecydowanie wyróżnia się spośród zawodników na swojej pozycji, uważa Pan, że ma On potencjał na naprawdę duże granie, ale brakuje mu doświadczenia w seniorskiej piłce i trochę ogłady taktycznej, trzeba mu poświęcić dużo pracy i pewnie będzie popełniał błędy i miał wahania formy.

Drugi zawodnik to 30- latek, ograny w kilku średnich ligach zagranicznych typu węgierska, słowacka i czeska. Nie ma potencjału sprzedażowego ani wielkiego talentu, ale grał w różnych systemach taktycznych, u różnych trenerów i nigdy nie zaniżał poziomu.

Cechy wolicjonalne i pozostałe czynniki są u zawodników porównywalne. Którego zawodnika Pan wybiera i dlaczego?

Jakim cudem można preferować styl defensywny i mieć 31 bramek straconych?

Czy młodzi zawodnicy z akademii i drugiego zespołu naprawdę są tak źli że nie można dawać im szansy i trzeba ściągać byle kogo z zagranicy licząc że odpali i będzie się wyróżniał w Górniku?
Czy granie na jednego defensywnego napastnika ma sens? Bo jesteśmy jednym z najgorzej strzelających zespołów w tym roku….

Jaki ma pan wpływ na transfery przychodzących zawodników,proponuje pan tylko profil jakiego potrzebuje czy konkretnego zawodnika i czy przed podpisaniem kontraktu widział pan jego grę albo tylko rolkę i wtedy mówi tak lub nie,,bierzemy”

Mamy w składzie różnych zawodników na różne pozycje, dlaczego prawie zawsze gramy niemal tym samym składem. Gra 9 razy na 10 gra Liseth z przodu na śnianę powoduje, że jesteśmy łatwi do roszyfrowania. Nowi zawodnicy grając po 15-20 minut mają bardzo mało czasu do pokazania się. Kiedy w końcu inni zawodnicy dostaną swój czas ?

Dlaczego sztab szkoleniowy zrezygnował z J.Jelenia?

Witam jak trenerze , jakie miejsce zajemie Górnik na koniec sezonu, czy jest szansa w tym sezonie jeszcze na 15 gwiazdkę

Czy wierzy Pan w prywatyzację tego klubu widząc sytuację od środka?

Witam Panie Gasparik
Mam pytanie a mianowicie : czy nie uważa Pan że dobra gra zespołu a co za tym idzie wyniki na początku sezonu to zasługa trenera Urbana?
Pan Jan miał teoretycznie słabszych piłkarzy do dyspozycji a zespół grał ładnie dla oka i mimo ze zdarzały się porażki to zespół wyglądał na dominujący a teraz niby zespół potężnie wzmocniony a wyglada to fatalnie . Górnik niema żadnych sytuacji bramkowych i często się broni przed niższo notowanymi rywalami. Dlaczego według Pana tak się dzieje???