Torcida bojkotuje domowe mecze Górnika Zabrze

Kibic  -  24 października 2021 16:40
19
6781
Torcida Górnik poinformowała na swoich sm o bojkocie domowych meczów Górnika Zabrze. Na czym będzie dokładnie polegała akcja kibiców, możemy przeczytać w poniższym komunikacie.
 
KOMUNIKAT GRUP KIBICOWSKICH GÓRNIKA ZABRZE.
W ostatnim czasie miało miejsce spotkanie grup kibicowskich Górnika Zabrze, podczas którego została podjęta decyzja o bojkocie meczów Górnika, rozgrywanych przy Roosevelta.
Bojkot polegał będzie na:
-Nie kupowaniu biletów na trybunę Torcidy.
-Braku oflagowania oraz dopingu.
Decyzja o bojkocie podyktowana jest wydarzeniami które miały miejsce na naszym stadionie przed meczem z Wisłą Kraków.
Bojkot trwał będzie do odwołania i z tego miejsca bardzo prosimy o bezwzględne dostosowanie się do powyższych decyzji.
KIBICÓW NIE SZANUJECIE, Z POLICJĄ WSPÓŁPRACUJECIE!
 
Źródło: Torcida Górnik
Foto: Roosevelta81.pl
Roosevelta81.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy komentujący ma prawo do krytyki i wyrażenia własnej opinii. Zabronione jest dodawanie wpisów wulgarnych i obraźliwych.
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

A już myślałem, że chodzi o słabą formę drużyny i brak pozytywnych wieści na temat przyszłości tego klubu. Ale nie Torca jak zwykle dba tylko o swoje …

Też o tym pomyślałem.

To samo pomyślałem

Też tak myślałem,pewnie chodzi że nie biegali z puszkami na wiśle…

Racja w dupie zaangazowanie w gre i w chu.a walenie przez miasto i caly niby zarzad. Masakra

Klub i piłkarze czy własny interes W „ŚWIATYNI”…, nie pasuje to normalni i prawdziwi kibice dadzą radę.

Ojej kibole sie obrazili o coś…

Źli ludzie nie pozwolili im doprowadzic do sytuacji, w ktorej Klub dostałby kare finansowa. No chamstwo w czystej postaci.

O co chodzi dokładnie, ktoś wyjaśni?

Kibole mieli zadymić stadion żeby sędzia przerwał mecz potem, doprowadzić do rozróby, ale im nie pozwolono. Beznadziejna gra piłkarzy Górnika niewiele ich obchodzi.

Tez myślałem ze chodzi o poziom formy i ogólnej złej gry Górnika, który pozostawia wiele do życzenia…

Jedyna grupa czytaj Socios realnie chciała poprawić sytuację klubu, to caryca i jej pachołki z torcy przegonili jedyny promyk nadziei i teraz sa tego efekty. Brak pieniędzy, brak jakości, a do tego ciągle 3/4 stadionu za ponad 300 baniek to efekty tego układu.

Nikomu z tych charakternych chłopaków nie przeszkadza co się dzieje w klubie. Swoim przyzwoleniem doprowadzili że mamy klub prowizorkę z nowym stadionem bez jednej trybuny, bez prezesa, nawet forum kibiców nie mamy żeby przypadkiem się nie wypowiedzieć o sytuacji. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców

Dokładnie, forum upadło bo tam powstała idea Socios. A przecież caryca nie pozwoli, żeby ktoś kompetentny rządził w klubie bo wyjdą wszystkie machlojki, które były ukrywane przez lata.

I naprawdę będzie cisza i spokój ? Jeśli tak to oznacza, że można pomyśleć o tym żeby się wybrać na następny mecz ?

To beznadziejna gra piłkarzy wam nie przeszkadza tylko powodem są jakieś bzdury? Po meczu z Wisłą powinniście ogłosić bojkot na czas nieokreślony, aż Górnik będzie szanował kibiców, którzy ich utrzymują.

Dokladnie!!!

Najgorsza możliwa decyzja! Jak możecie nawoływać do niekupowania biletów na własny klub ? Protestować można w różny sposób ale nawoływanie do bojkotu w takiej formie to działanie na szkodę klubu z którym ponoć się identyfikujecie…

Patusy skuter obraziły.