STS Puchar Polski: Poznaliśmy arbitrów meczu Lech Poznań - Górnik Zabrze

12
4485

Górnik Zabrze zmierzy się w wyjazdowym meczu ćwierćfinałowym STS Pucharu Polski z Lechem Poznań. Poznaliśmy właśnie obsadę sędziowską tego starcia.

Mecz rozpocznie się w środę (4 marca) o godzinie 20:30.

Sędzia główny: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Sędziowie asystenci: Paweł Sokolnicki / Arkadiusz Kamil Wójcik
Sędzia Techniczny: Mateusz Jenda
Obsługa VAR / AVAR: Łukasz Szczech / Michał Obukowicz

Źródło: PZPN / Roosevelta81.pl
Grafika: PZPN

12 komentarzy
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Na marginesie:
Arka najbardziej pokrzywdzonym pomyłkami sędziowskim klubem w lidze, na drugim miejscu Górnik. Najmniej .. LEgia 🙂

My straciliśmy 4 punkty, Arka 7, Legia zyskała 3. Legia powinna mieć do Arki stratę wynoszącą 11 punktów (teraz ma 1) 🙂

Tak było jest i będzie,zawsze ktoś będzie pokrzywdzony.Cos taki zdziwiony.Jakby Milik zrobił 4,max5 transferów,ale nie amatorów z YouTube dziś byłaby inna zeczywistosc

No Legię trzeba wyciągnąć ze strefy spadkowej za wszelką cenę a Górnik miał by za dużo punktów i za blisko do lidera Jagi co mogło by się różnie skończyć na koniec sezonu

Jesteśmy najgorszą drużyną,razem z Nieciecza,co nas obchodzi Legia,a już z tą bliskością do lidera to pojechałeś.Robimy sobie smród koło tyłka i oby to się nie skończyło katastrofą.

Co ma jedno do drugiego. To że słabiej gramy to jedno, a to, że Varszafka nas usadza to drugie. Nawiasem, znowu duet fryzjerów, który potrafi Górnika usadzić.
Ewentualny spadek legii, w który wciąż wierzę uzdrowił by tylko polską ligę.

Masz dowody,w każdej kolejce, któryś klub jest poszkodowany,w rundzie jesiennej to była plaga wypaczeń.Przewidniczacym kolegium sędziów jest Szulc,wcześniej stare trepy z PRL-u,a ex kiedyś w c+był właściciel Radomiaka, rzekomo nieskazitelny 😆😆.Sytuacja jak w polityce po 89, dziś te same buzię,więc na co liczysz?.A i jutro masz kolejny kwiatek,z gwizdkiem ze Stolicy,Kwiatkowski,dla niektórych najlepszy sędzia obecnie 😭😭Natomiast jak nam będzie tlić pod tyłkiem w maju,niedaj los to oczywiście nie będzie wina patologii transferowej w klubie.

Jak widać spółdzielnia ma się dobrze. Środowisko piłkarskie było jednym z tych, którego nie objęła lustracja. Może to przypadek, może nie, ale 2/3 tytułów po tzw. transformacji, (tzw.bo wystarczy spojrzeć, że niby tak wiele się zmieniło, a wszystko dalej jest po staremu) zdobyły 2 kluby Wisła Kraków i własnie Legia, dziwnym trafem przed przekształceniami, podlegajace resortom bezpieczniackim MSW i MON. Przecież, te wszystkie aberracje byłyby do wyeliminowania z dnia na dzień, wystarczyłoby, żeby takie warunki postawił ten, który płaci za prawa do transmisji. Przecież mógłby to być warunek, jawność ocen, czy taryfikator kar dla sędziów. Tak jak piłkarze mają obowiązek udzielać wywiadów, tak samo można by tego wymagać od sędziów. Dlaczego C+ nic nie robi z tą patologią, postępującą już nie z roku na rok, ale z kolejki na kolejkę? Może ktoś będzie wiązał to z tym, gdzie toczyły się kariery prominentnych dziennikarzy tej stacji, a może nie. Trudno powiedzieć. A na koniec taki wątek, Włodzimierz Lubański, ta pierwsza komuna złamała mu miedzynarodową karierę, uniemożliwiając wyjazd na zachód wtedy kiedy był u szczytu formy, w najlepszym wieku. Kilka lat później ta sama władza Bońkowi, chociaż też był przed 30-ką, przeszkód nie stawiała. Czym wytłumaczyć tak różne podejścia? Zupełnie jak z interpretacją kiedy jest ręka.

Lustracja buhaha,ubawilem się

Taka pradwa, nie ma się co śmiać.

Kogo w tym kraju zlustrowali, wytłumacz,Z tego się śmieję.

100 % racji!!!

Błąd sędziów to nie jest 1do 1 często brak czerwonej kartki lub karnego w kluczowym momencie meczu równa się stracie 2-3 punktów