Strzelcy i asystenci Górnika: Znacznie poniżej oczekiwań

W.  -  19 kwietnia 2022 12:11
2
700

W poniedziałkowym spotkaniu pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechią Gdańsk działo się bardzo dużo, a kibice, którzy pojawili się wczoraj przy Roosevelta, aby dopingować zespół nie mogli narzekać na brak emocji. Niestety wsparcie wiernych sympatyków nie wystarczyło i Górnik doznał kolejnej porażki, która mocno zepsuła wszystkim świąteczny nastrój, zaś  lany poniedziałek okazał się dla naszego zespołu nazbyt dosłowny. 

Jedyną bramkę dla Trójkolorowych zdobył w 58 minucie spotkania Bartosz Nowak, dla którego był to siódmy gol w bieżącym sezonie. Przy celnym trafieniu Nowaka asystę zanotował Dariusz Pawłowski, który dopisał swoje nazwisko do klasyfikacji kanadyjskiej, której przewodzi Jesus Jimenez oraz Bartosz Nowak. Niestety brak bramkostrzelnego Hiszpana możemy wyraźnie odczuć w ostatnich spotkaniach, w których drużyna spisuje się znacznie poniżej oczekiwań, wykazując się dużą nieskutecznością.  Tylko w pięciu ostatnich potyczkach Górnik zdobył zaledwie 1 punkt, strzelając 6 goli i tracąc aż 13. Pomimo kiepskich rezultatów i trudnych spotkań, jakie pozostały do końca sezonu (Zagłębie W, Radomiak D, Legia W, Górnik Łęczna D, Śląsk W). Wierzymy, że Górnikowi uda się już niebawem powrócić na właściwe tory, przełamując kiepską wiosenną passę i strzelecką niemoc, sięgając po kolejne punkty i zwycięstwa. Pierwszą ku temu okazję nasz zespół będzie miał już w najbliższy piątek, mierząc się w ramach 30. kolejki PKO Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Początek tego meczu wyznaczony został na godzinę 20:30.

Poniżej prezentujemy szczegółową klasyfikację strzelców, asystentów i klasyfikację kanadyjską Górnika Zabrze w dobiegającym końca sezonie 2021/2022.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/90minut.pl

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nabijanie się z Krawczyka – to takie średnie w sparcie. Ktoś wyjaśni w czym był słabszy od Hiszpana?

Co teraz mam napisać,po takim kolejnym rozczarowującym meczuPo prostu smutek i jak słów,tylko bieganie za piłką,lecz jak będzie sytuacja podbramkową,to lepiej zamilknąć..
Zenujace