Sebastian Steblecki: Nie ma co komentować po takim meczu

Luq  -  11 maja 2016 18:25
0
863

Steblecki_Legia_Gornik_1516

Został nam tylko jeden mecz, 90 minut walki i musimy wydrzeć trzy punkty. Niestety, nie wszystko zależy już od nas – mówi Sebastian Steblecki, pomocnik Górnika.

Wyniki nie ułożyły się po myśli zabrzan, a to oznacza, że jesteśmy już o krok od spadku do 1 ligi. – Nasi bezpośredni rywale w walce o utrzymanie wygrali, dlatego nie jest zbyt kolorowo. Będziemy walczyć do ostatniej minuty sobotniego meczu, bo to nam tylko zostało. Musimy w Niecieczy wygrać i czekać na rozstrzygnięcie w meczu Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna. Został nam tylko jeden mecz, 90 minut walki i musimy wydrzeć trzy punkty. Niestety, nie wszystko zależy już od nas – żałuje Steblecki.

Klarownych sytuacji jak na mecz o życie stworzyliście sobie zdecydowanie za mało. – W kilku ostatnich meczach udawało nam się „wepchnąć” tą jedną bramkę, kreowaliśmy sytuację, a w meczu z Koroną takich klarownych nam brakowało. Próbowaliśmy prowadzić grę, natomiast Korona grała głównie z kontrataku. Brakowało nam szczęścia, bo piłka po jednej z akcji odbiła się od słupka. Myślę, że już więcej nie ma co komentować po takim meczu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments