#1 Ruchy kadrowe. Przyjścia, odejścia, będzie kolejne przedłużenie

Kibic  -  27 maja 2022 18:06
6
8484

W przeciwieństwie do przerwy zimowej, obecnie sporo dzieje się w Górniku, jeśli chodzi o ruchy kadrowe. W tym tygodniu klub ogłosił pozyskanie dwóch zawodników, Szymona Włodarczyka oraz wracającego po latach do Zabrza Pawła Olkowskiego. 

W odwrotnym kierunku z kolei podążają inni piłkarze. Z 14-krotnym Mistrzem Polski żegnają się: Adrian Gryszkiewicz (SC Paderborn; Niemcy, 2. Bundesliga), Przemysław Wiśniewski (Venezia FC, Włochy, Serie B) oraz Grzegorz Sandomierski (szuka klubu). Całej trójce dziękujemy za występy w górniczych barwach i życzymy sukcesów w dalszej karierze. 

W Górniku nie próżnują też w temacie przedłużania umów. Jak udało nam się dowiedzieć, jeden z doświadczonych zawodników związał się z zabrzańskim klubem nową, dłuższą umową. I nie chodzi tu (przynajmniej na razie) o Bartosza Nowaka, który w niedawnym wywiadzie (więcej tutaj) z naszą redakcją zdradził, że takowe rozmowy trwają.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Głupota pani prezydent że przez jej weto Górnik nie zarabia pieniędzy na swoich zawodnikach

Mam nadzieję, że chodzi tu o Krawczyka :-))

Przedłużona umowa? byle nie z Krawczykiem.

Negocjują z Dariuszem Pawłowskim on jako ostatni został do rozmów co do kontraktu.Oby nowi obrońcy też pojawili się w klubie.

KTO to jest Kapitan ?????Jaka osobowość powinna nim być????? Na pewno nie osoba która tak naprawdę Klub ma daleko w……….a swoją postawą na boisku często, gęsto na na opaskę kapitańską nie zasługuje. Tak było w przypadku tej wielkiej „słomianej”gwiazdy w Górniku, która w sercu tak naprawdę ma nie GÓRNIKA JEGO KIBICÓW tylko interes menadżera i własny. Ina sprawa,,,,,,,ze to wina od lat nieudacznych Zarządów w Klubie, bo ilu w ostatnich latach z GÓRNIKA za darmo odeszło dobrych piłkarzy, a jaki dobry przyszedł za darmo??????? na którym GÓRNIK coś zarobił??? Myślałem , że Wiśniewski to prawdziwy ślązak, górnik ale dla mnie okazał się człowiekiem bez honoru!!! bo mógł odejść nawet i teraz ale za gotówkę wdzięczną za chociażby jego wypromowanie w GÓRNIKU!!!!!!

Szał transferowy-)
Szok.
Same gwiazdy na nowy sezon….