Tabela
   

Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 Sandecja Nowy Sącz 32 18 6 8 50 - 27+23 60       
2 Zagłębie Sosnowiec 32 15 9 8 51 - 42+9 54       
3 Olimpia Grudziądz 32 16 5 11 47 - 33+14 53       
4 Górnik Zabrze 32 15 7 10 48 - 34+14 52       
5 Chojniczanka Chojnice 32 12 16 4 49 - 44+5 52       
6 Miedź Legnica 32 14 9 9 44 - 27+17 51       
7 GKS Katowice 32 14 8 10 44 - 31+13 50       
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32 13 11 8 37 - 34+3 50       
9 Wigry Suwałki 32 14 7 11 45 - 41+4 49       
10 Stal Mielec 32 11 9 12 34 - 39-5 42       
11 Pogoń Siedlce 32 12 5 15 32 - 42-10 41       
12 Chrobry Głogów 32 11 6 15 47 - 48-1 39       
13 Stomil Olsztyn 32 9 13 10 47 - 45+2 37       
14 GKS Tychy 31 9 7 15 38 - 46-8 34       
15 Wisła Puławy 31 7 11 13 33 - 46-13 32       
16 Bytovia Bytów 32 7 10 15 36 - 46-10 31       
17 Znicz Pruszków 32 8 5 19 33 - 61-28 29       
18 MKS Kluczbork 32 4 12 16 32 - 61-29 24       

Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Logo Sandecja Nowy Sącz - 5:0 3:1 2:0 1:1 1:0 0:1 0:0 2:1 1:0 4:0 1:0 2:1 1:1 -:- 3:1 5:2 4:1
2 Logo Zagłębie Sosnowiec 2:0 - 3:5 2:1 1:1 1:0 1:0 0:0 2:0 1:1 1:0 0:2 1:1 -:- 3:1 3:3 0:3 4:0
3 Logo Olimpia Grudziądz 2:0 3:1 - 1:2 0:1 2:1 -:- 0:2 0:0 3:1 1:0 2:1 0:0 1:0 0:1 2:3 1:0 2:0
4 Logo Górnik Zabrze 2:0 1:2 2:1 - 6:1 0:2 1:0 -:- 0:0 1:1 2:0 2:1 2:0 1:0 4:0 0:0 0:1 4:2
5 Logo Chojniczanka Chojnice 1:2 2:2 3:1 1:1 - 0:0 2:2 1:1 3:2 2:0 2:1 -:- 5:4 1:4 3:3 1:1 1:1 1:1
6 Logo Miedź Legnica -:- 2:1 0:0 1:0 2:0 - 2:2 1:1 0:1 1:2 -:- 1:2 2:2 3:2 1:1 2:1 2:0 2:0
7 Logo GKS Katowice 0:1 0:0 1:0 1:1 1:1 0:2 - 1:2 0:1 1:0 1:0 2:1 2:2 3:0 2:1 -:- 2:0 2:3
8 Logo Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 4:5 0:3 3:3 0:1 2:1 0:2 - 1:1 0:1 0:0 2:1 2:2 2:2 0:0 2:1 2:0 -:-
9 Logo Wigry Suwałki 0:1 0:3 0:2 0:0 -:- 0:1 3:2 2:0 - 6:0 1:4 2:2 2:1 1:0 3:2 3:2 2:1 2:0
10 Logo Stal Mielec 0:0 2:0 1:0 1:2 0:1 1:0 3:3 0:1 2:1 - -:- 1:4 0:0 3:2 0:1 2:2 3:1 1:1
11 Logo Pogoń Siedlce 0:3 0:2 1:4 2:1 1:2 0:4 0:1 3:0 1:2 1:0 - 2:0 1:0 1:0 2:1 1:0 1:0 1:1
12 Logo Chrobry Głogów 2:1 -:- 1:3 2:0 1:3 1:1 0:2 0:2 2:1 0:1 2:0 - 3:0 2:2 1:2 3:3 1:1 3:0
13 Logo Stomil Olsztyn 0:0 0:0 1:3 2:4 1:1 0:1 1:1 1:0 -:- 0:4 1:1 3:0 - 4:0 3:2 3:1 5:1 1:0
14 Logo GKS Tychy 2:1 3:0 1:1 2:1 0:2 0:2 1:0 0:1 2:1 -:- 0:1 0:2 2:2 - -:- 1:0 4:1 4:2
15 Logo Wisła Puławy 0:0 1:1 0:1 -:- 0:0 1:5 0:3 0:1 0:1 0:0 1:1 3:4 1:1 2:1 - 2:1 1:2 0:0
16 Logo Bytovia Bytów 2:0 0:1 0:0 0:1 0:1 1:0 1:0 0:2 1:1 2:2 1:3 2:1 -:- 1:1 0:1 - 0:1 2:0
17 Logo Znicz Pruszków 1:3 1:4 -:- 1:2 3:3 0:0 1:4 0:1 4:5 1:0 2:1 0:0 0:3 2:0 0:3 1:2 - 1:0
18 Logo MKS Kluczbork 1:2 0:4 3:2 2:1 1:1 2:2 0:2 1:1 0:0 0:1 2:2 3:2 1:2 1:1 2:2 2:2 -:- -