Strzelcy
   

pilka

Lista strzelców 1 ligi 2016/17. Wszyscy strzelcy Górnika są wyróżnieni.
Stan po 30. kolejce.

15Igor Angulo (Górnik Zabrze),

14 – Karol Angielski (Olimpia Grudziądz)

13 – Petteri Forsell (Miedź Legnica)

12 – Damian Kądzior (Wigry Suwałki), Jakub Świerczok

11 – Sylwester Patejuk (Wisła Puławy)

9 – Kamil Adamek (Wigry Suwałki), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Rafał Kujawa (Stomil Olsztyn), Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz), Martin Pribula (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Zapolnik (Wigry Suwałki)

8 – Szymon Lewicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Niziołek (MKS Kluczbork), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice)

7 – Tomasz Foszmańczyk (GKS Katowice), Aleksander Jagiełło (Znicz Pruszków), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Tomasz Podgórski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze)

6 – Jakub Biskup (Chojniczanka Chojnice), Sebastian Dudek (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Patryk Kun (Stomil Olsztyn), Tsubasa Nishi (Stomil Olsztyn), Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków), Andreja Prokić (GKS Katowice), Kamil Radulj (Stal Mielec), Paweł Wojciechowski (Chrobry Głogów), Konrad Wrzesiński (Pogoń Siedlce), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice)

5 – Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica), Jakub Bąk (Bytovia Bytów), Bartłomiej Dudzic (Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Kita (Znicz Pruszków), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), David Ledecký (Górnik Zabrze), Jakub Łukowski (Olimpia Grudziądz), Konrad Nowak (Wisła Puławy), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów)

4 – Michał Bajdur (Pogoń Siedlce), Róbert Demjan (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Drzazga (Stal Mielec), Mariusz Idzik (Wisła Puławy), Łukasz Kosakiewicz (Chojniczanka Chojnice), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Robert Mandrysz (Bytovia Bytów), Maciej Mańka (GKS Tychy), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Damian Rasak (Miedź Legnica)

3 – Dawid Abramowicz (GKS Katowice), Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz), Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Paul Batin (Miedź Legnica), Marcin Biernat (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Boczek (GKS Tychy), Sebastian Bonecki (Chrobry Głogów), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Arkadiusz Czarnecki (Stomil Olsztyn), Karol Danielak (Chrobry Głogów), Mohamed Essam (MKS Kluczbork), Eusébio Bancessi (Pogoń Siedlce), Michał Fidziukiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Roman Gergel (Górnik Zabrze), Krystian Getinger (Stal Mielec), Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice), Nermin Haskić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Klichowicz (Bytovia Bytów), Aleksandyr Kolew (Stal Mielec), Bartosz Kopacz (Górnik Zabrze), Maciej Korzym (Sandecja Nowy Sącz), Paweł Kubiak (MKS Kluczbork), Patryk Kubicki (Znicz Pruszków), Bartosz Kwiecień (Chrobry Głogów), Mikołaj Lebedyński (GKS Katowice), Łukasz Matusiak (Zagłębie Sosnowiec), Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Alen Ploj (Bytovia Bytów), Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice), Jakub Serafin (Bytovia Bytów), Damian Sędziak (Chrobry Głogów), Szymon Sobczak (Stal Mielec), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Daniel Tanżyna (GKS Tychy), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Jakub Vojtuš (Miedź Legnica), Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów), Marcin Woźniak (Olimpia Grudziądz)

2– Grzegorz Baran (Sandecja Nowy Sącz), Jakub Bartkowski (Wigry Suwałki), Wiktor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Dorian Buczek (Stal Mielec), Marcin Burkhardt (Pogoń Siedlce), Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Daniel Chyła (Pogoń Siedlce), Sebastian Deja (MKS Kluczbork), Daniel Feruga (Podbeskidzie Bielsko-Biała 1, Olimpia Grudziądz 1), Damian Gąska (Wigry Suwałki), Daniel Gołębiewski (Pogoń Siedlce), Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów), Michał Jakóbowski (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Jegliński (Stomil Olsztyn), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Dariusz Kłus (Olimpia Grudziądz), Miłosz Kozak (Wigry Suwałki), Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Wojciech Łuczak (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Mandrysz (GKS Katowice), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Konrad Michalak (Zagłębie Sosnowiec), Seweryn Michalski (Chrobry Głogów), Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Niedziela (Chojniczanka Chojnice), Dawid Plizga (Górnik Zabrze), Dawid Pożak (Wisła Puławy), Mateusz Radecki (Wigry Suwałki), Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn), Mariusz Rybicki (Miedź Legnica), Dawid Ryndak (Zagłębie Sosnowiec), Michał Rzuchowski (Bytovia Bytów), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Smektała (Wisła Puławy), Krzysztof Szewczyk (Stomil Olsztyn), Michał Szewczyk (MKS Kluczbork), Wojciech Szumilas (GKS Tychy), Paweł Tarnowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce), Kamil Wacławczyk (Bytovia Bytów), Paweł Wojowski (Stomil Olsztyn), Łukasz Wroński (Wigry Suwałki), Sebastian Zalepa (Stal Mielec), Łukasz Zejdler (GKS Katowice), Jakub Żubrowski (Stal Mielec), Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce)

1 – Frank Adu Kwame (Wigry Suwałki), Maciej Ambrosiewicz (Górnik Zabrze), Rafał Augustyniak (Wigry Suwałki), Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków), Michał Bartkowiak (Miedź Legnica), Radosław Bartoszewicz (Znicz Pruszków), Krzysztof Bąk (Bytovia Bytów), Michał Bednarski (Chrobry Głogów), Igor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Michał Bierzało (Stal Mielec), Bartosz Brodziński (MKS Kluczbork), Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec), Michał Budzyński (Wisła Puławy), Mateusz Bukowiec (GKS Tychy), Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz), Václav Cverna (Wigry Suwałki), Adrian Danek (Sandecja Nowy Sącz), Piotr Darmochwał (Wisła Puławy), Jonathan de Amo (Miedź Legnica), Michał Gałecki (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Ganowicz (MKS Kluczbork), Damian Garbacik (GKS Katowice), Łukasz Garguła (Miedź Legnica), Sebastian Głaz (Wisła Puławy), Paweł Głowacki (Stomil Olsztyn), Patryk Gondek (MKS Kluczbork), Erik Grendel (Górnik Zabrze), Mateusz Grzybek (GKS Tychy), Robert Gumny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Klimas Gusočenko (Wisła Puławy), Łukasz Hanzel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Janiszewski (Znicz Pruszków), Michał Janota (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Jóźwiak (GKS Katowice), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Krzysztof Kiercz (Stal Mielec), Piotr Kieruzel (Chojniczanka Chojnice), Lukas Klemenz (Olimpia Grudziądz), Michał Kojder (MKS Kluczbork), Dominik Kościelniak (MKS Kluczbork), Maciej Kowalczyk (MKS Kluczbork), Jakub Kowalski (GKS Tychy), Lukáš Kubáň (Sandecja Nowy Sącz), Piotr Kurbiel (Pogoń Siedlce), Piotr Kwaśniewski (MKS Kluczbork), Wojciech Lisowski (Chojniczanka Chojnice), Adrian Łuszkiewicz (Miedź Legnica), Iwan Łytwyniuk (Wisła Puławy), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Piotr Marciniec (Stal Mielec), Michał Markowski (Chojniczanka Chojnice), Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Mączyński (GKS Tychy), Irakli Meschia (Chojniczanka Chojnice), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Damian Michalik (Olimpia Grudziądz), Tomasz Midzierski (Miedź Legnica), Patryk Mikita (Chojniczanka Chojnice), Piotr Misztal (Znicz Pruszków), Paweł Moskwik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Mroziński (Pogoń Siedlce), Maciej Mysiak (Znicz Pruszków), Andrzej Niewulis (Znicz Pruszków), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Mateusz Olszak (Wisła Puławy), Bartłomiej Olszewski (MKS Kluczbork), Adam Patora (Wisła Puławy), Bartłomiej Poczobut (Bytovia Bytów), Oliver Práznovský (GKS Katowice), Radosław Pruchnik (GKS Tychy), Marcin Radzewicz (GKS Tychy), Marcin Sierczyński (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Skrzypczak (Górnik Zabrze), Marcin Smoliński (Olimpia Grudziądz), Eryk Sobków (GKS Katowice), Michał Stasiak (Miedź Legnica), Dani Suárez (Górnik Zabrze), Robert Sulewski (Stal Mielec), Tomasz Swędrowski (MKS Kluczbork), Konrad Szczotka (Wisła Puławy), Michał Szeliga (Sandecja Nowy Sącz), Paweł Szołtys (GKS Katowice), Dawid Szufryn (Sandecja Nowy Sącz), Damian Świerblewski (Pogoń Siedlce), Žarko Udovičić (Zagłębie Sosnowiec), Damian Warchoł (Olimpia Grudziądz), Mateusz Wdowiak (Sandecja Nowy Sącz), Maciej Wichtowski (Wigry Suwałki), Jakub Wilk (Bytovia Bytów), Adam Wolniewicz (Górnik Zabrze), Łukasz Wójcik (Pogoń Siedlce), Rafał Zembrowski (Znicz Pruszków), Marcel Ziemann (Stomil Olsztyn), Dariusz Zjawiński (Pogoń Siedlce), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze).