Spark  -  20 kwietnia 2013 20:14
0
905

row
Drużyna ROW-u Rybnik zremisowała na wyjeździe z Elaną Toruń 1:1. Została w ten sposób przerwana doskonała passa podopiecznych Ryszarda Wieczorka, którzy wiosną gromili każdego kolejnego rywala.

Gospodarze objęli prowadzenie w 10 minucie drugiej połowy, kiedy po strzale z dystansu Karola Lewandowskiego był rykoszet i piłka przelobowała bramkarza ROW-u i wpadła do siatki. Rybniczanie walczyli do samego końca o bramkę wyrównującą i dopięli swego minutę przed końcem. W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się  Marek Gładkowski, który lekkim uderzeniem głową zapewnił drużynie ROW-u jeden punkt. Ekipa Wieczorka nadal jest liderem II ligi zachodniej i ma cztery punkty przewagi nad wiceliderem oraz osiem nad trzecią drużyną w tabeli. Na zaplecze Ekstraklasy awansują dwa pierwsze zespoły

źródło: Roosevelta81.pl/gliwicka72.pl