Rezerwy w czwartek grają ze „Zdzichami”

Kaszpir  -  31 maja 2018 07:26
0
1805

W czwartek, drugi zespół Górnika zmierzy się z Ruchem Zdzieszowice. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Mikulczycach.

Ruch Zdzieszowice w III-ligowych zmaganiach spisuje się całkiem przyzwoicie. Popularne „Zdzichy” zajmują 7. pozycję w tabeli z dorobkiem 46. punktów. Podopieczni Aleksandra Kalbrona notują ostatnio świetną passę. Mianowicie w trzech kolejnych spotkaniach zdobyli komplet „oczek”, zdobywając w tych meczach 10. goli. Mówiąc o golach nie sposób nie wspomnieć o najlepszych strzelcach Ruchu. Damian Sotor oraz Dawid Czapliński to najgroźniejsze żądła naszych rywali. 

Nasz zespół z kolei notuje aktualnie gorszy okres. Zabrzanie nie potrafią już zwyciężyć od sześciu spotkań i na pewno nie będą faworytami czwartkowego pojedynku. Niemniej jednak wiemy, że kiedy właśnie przystępują do meczu niejako w roli tego słabszego, potrafią wtedy zaskoczyć rywali i osiągać dobre rezultaty. Mamy nadzieję, że podobnie będzie wyglądało spotkanie w święto Bożego Ciała. 

Wysokim remisem zakończył się jesienny mecz pomiędzy oboma zespołami. Dwoma bramkami popisał się wtedy Dominik Lasik, trzecie trafienie dołożył Marcin Urynowicz.

Ruch Zdzieszowice – Górnik II Zabrze 3:3 (2:1)

1:0 – Dawid Czapliński 13′
1:1 – Dominik Lasik 36′
2:1 – Dawid Rudnik 44′
2:2 – Damian Lasik 68′
2:3 – Marcin Urynowicz 80′
3:3 – Sebastian Polak 87′

Górnik II Zabrze – Lechia Dzierżoniów, czwartek 31 maja godz. 13:00, Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments