Raport zdrowotny. Kto najbliższy powrotu?

Spark  -  21 maja 2015 16:14
0
929

cerimagic_pogon_1415

W opinii Bartłomieja Spałka, fizjoterapeuty zabrzańskiej drużyny większość kontuzjowanych wcześniej piłkarzy jest już praktycznie gotowa do gry. Poniżej jego wnikliwy raport zdrowotny:

Robert Jeż. Dzisiaj normalnie trenował i jest w dobrej dyspozycji. Aczkolwiek, piątkowy trening będzie decydujący, jeśli chodzi o stwierdzenie, czy w meczu ze Śląskiem będzie gotowy do gry na 100 procent. Robert miał ostatnio dolegliwość bólową odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Dzikamai Gwaze. Jest po urazie skręcenia stawu skokowego, którego doznał w meczu rezerw. Jeszcze odczuwa dolegliwości. Od najbliższego poniedziałku powinien wrócić do normalnych treningów.

Błażej Augustyn. W jego przypadku mieliśmy do czynienia z zapaleniem spojenia łonowego. Błażej po zabiegach rehabilitacyjnych jest powoli wprowadzany do treningu. Tak jak w przypadku Roberta Jeża, piątek przesądzi o ewentualnym powrocie do kadry meczowej.

Bartosz Iwan. Tak jak reszta trenował z drużyną. Bartek miał lekki uraz skrętny stawu skokowego. Wygląda to już dobrze.

Armin Ćerimagić. Chłopak naciągnął mięsień przywodziciela i miał przerwę w treningach. Ale dzisiaj trenował z drużyną i zobaczymy, jak się będzie czuł na piątkowych zajęciach.

Maciej Mańka. Po operacji więzadeł krzyżowych, Maciek przechodzi rehabilitację, która wygląda bardzo dobrze. Idzie to w dobrym kierunku, co mnie bardzo cieszy i liczymy na jego szybki powrót do normalnych treningów.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments