Raport z budowy stadionu: Tereny wokół obiektu (galeria)

kamres  -  27 października 2015 18:10
0
1084

budowa_stadion_24_09_2015

Prace wokół terenów stadionu przeniosły się na północny-zachód. Właśnie tam od strony ulicy Piłsudskiego, wzdłuż byłej hali lekkoatletycznej, powstaje plac wjazdowy z rondem dla zmotoryzowanych fanów drużyny rywali. Ostatnia warstwa placu wschodniego jest na ukończeniu.

W okolicach kładki dla kibiców drużyny przyjezdnej montowane są słupki. Być może w przyszłości powstanie w tym miejscu płot oddzielający kibiców drużyny przyjezdnej od fanów gospodarzy. Przy ulicy Olimpijskiej pracownicy układają krawężniki. Od strony ulicy Damrota pracuje kilku ludzi, a walec drogowy utwardza nawierzchnię. Na placu wschodnim trwają wylewki betonu. Do dnia dzisiejszego być może zostały już ukończone. Dodatkowo w innych rejonach placu wschodniego, powierzchnia jest czyszczona i zabezpieczana przed wpływem zewnętrznych czynników.

Budynek kasowy od strony ulicy Roosevelta pełniący również funkcję klatki schodowej otrzymuje styropianową izolację. Co ciekawe schody na plac wschodni nie są jednolitą konstrukcją, co widać w galerii. Pierwsze dwa schodki to kostka brukowa, natomiast pozostałe stopnie to prefabrykaty, które są już wyżywicowane. Schody prowadzące na pasaż również pokryte są żywicą, natomiast klatki schodowe nie otrzymały jeszcze wspomnianej powłoki.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii:

Źródło: Roosevela81.pl
Foto: Anonimowy Kibic z Czerwionki

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments