Pierwsze zgrupowanie w Czechach

Kaszpir  -  4 stycznia 2017 11:52
0
934

Marcin Brosz w środę jedzie dograć zgrupowanie w miejscowości Kraware. W Czechach zagra sparing z Banikiem Ostrava – informuje „Sport”.

W środę Marcin Brosz jedzie do ośrodka Buly Arena, by dograć wszystkie szczegóły. – Oczywiście mieliśmy w planie kilka wariantów, zarówno w kraju jak i zagranicą, ale ta oferta jest najciekawsza. Chcę jeszcze zobaczyć obiekt i wtedy oficjalnie ogłosimy, że to w Buly Arena spędzimy pierwsze zgrupowanie. Z jednej strony będziemy bardzo blisko Zabrza, z drugiej za przyzwoitą cenę dostaniemy wszystko, czego w tym okresie drużyna potrzebuje – mówi trener Górnika Marcin Brosz.

Prawda jest taka, że zabrzanie nie opuszczą… Górnego Śląska. Pomijając polsko-czeską granicę, miejscowość Kraware leży na terenie Śląska Opawskiego, który jest częścią Górnego Śląska. – Dogadując mecz z Banikiem, braliśmy pod uwagę wyjazd do Kraware. Zagramy na pewno na terenie Czech – dodaje Brosz, który faktycznie w zasięgi ręki będzie miał wszystko, co potrzebne w styczniu, czyli boisko, siłownię, dwie sale gimnastyczne i salę odnowy.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments