Paweł Golański: Gdy wyniki są słabe, kibice mają prawo być niezadowoleni

Torcidos  -  12 kwietnia 2016 17:55
0
815

Golanski_Gornik_Pogon_1516

Każdy kibic ma prawo do niezadowolenia, a my piłkarze swoją robotę mamy wykonywać na murawie i to jest nasze jedyne zadanie – mówi Roosevelta81.pl Paweł Golański, obrońca Górnika.

Górnik do pewnego momentu przeciwstawiał się Koronie, ale później było już tylko gorzej. – W pierwszej połowie piłkarsko byliśmy lepszym zespołem, natomiast w drugiej części gra się już bardziej wyrównała. Mieliśmy swoje sytuacje, lecz Korona także je miała i strzeliła o jednego gola więcej. Taka niestety jest piłka. Musimy się wreszcie wziąć w garść. W takich właśnie ciężkich momentach poznaje się drużynę oraz jej charakter. Teraz trzeba odciąć się od wszystkiego wokół i skupić się tylko na najbliższym spotkaniu – komentuje Golański

Piłkarze kolejny raz zawiedli kibiców, a Ci są coraz bardziej zniesmaczeni grą Górnika – Każdy kibic ma prawo do niezadowolenia, a my piłkarze swoją robotę mamy wykonywać na murawie i to jest nasze jedyne zadanie. Zazwyczaj jest tak, że gdy wyniki są słabe, kibice mają prawo być niezadowoleni. Szkoda, że tak musiało być po tym meczu, bo zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments