Oświadczenie Torcidy po meczu w Kluczborku. Kibice domagają się kary finansowej dla piłkarzy!

Milo  -  2 kwietnia 2017 14:00
0
25045

Kibice zabrzańskiego Górnika wydali specjalne oświadczenie, w którym domagają się kary finansowej dla piłkarzy.

Oświadczenie

W związku z brakiem zaangażowania i totalną kompromitacją w meczu MKS Kluczbork – Górnik Zabrze, jakiej dopuściła się drużyna piłkarzy i trenerów Górnika Zabrze, domagamy się od zarządu klubu, w osobie Pana Prezesa Bartosza Sarnowskiego, natychmiastowego ukarania całego zespołu, kara finansową a zawodników którzy takiej kary nie przyjmą – przesunięciem do zespołu rezerw. Pieniądze, które zostaną zawodnikom zabrane w postaci kary, prosimy aby przekazane były na wybrany przez drużynę cel charytatywny.

W dniu wczorajszym ponad 1200 kibiców Górnika Zabrze w Kluczborku oraz kilkaset tysięcy w swoich domach, nie mogło dać wiary tak słabej postawie drużyny i przegrania w fatalnym stylu tego pojedynku.

Piłkarzom zabrzańskiego Górnika przypominamy, iż reprezentując tak wielki klub jakim jest Górnik Zabrze, oczekuje się od Was pełnego zaangażowania i dania z siebie 1948% swoich możliwości.

Zawodnikom którzy tego nie rozumieją i nie chcą w Górniku grać, należy jak najszybciej podziękować!

Kibice zabrzańskiego Górnika, do dnia 05.04.2017, oczekują od zarządu klubu podania do wiadomości, podjętych kroków, odnośnie ukarania pierwszej drużyny Górnika Zabrze.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Torcida Górnik

Źródło: Torcida Górnik
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments