Od poniedziałku startuje sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań

Kibic  -  24 lipca 2021 10:54
0
1574

W poniedziałek 26 lipca, o godzinie 12:00 rozpocznie się sprzedaż (zarówno stacjonarnie, jak i poprzez internet) biletów na mecz 2. kolejki PKO Ekstraklasy, w której biało-niebiesko-czerwoni zmierzą się przed własną publicznością z Lechem Poznań. Mecz Górnika z „Kolejorzem” odbędzie się w piątek 30 lipca, początek o godz. 20:30.

Zgodnie z ograniczeniami związanymi z pandemią do dyspozycji kibiców jest 50 % miejsc na zabrzańskiej Arenie (12 232 miejsca). Po osiągnięciu limitu liczba miejsc może się zwiększyć, bowiem uruchomiona zostanie dodatkowa pula biletów, po odjęciu osób w pełni zaszczepionych. 

Bilety stacjonarnie będzie można nabywać w  Kasie Niebieskiej (czynna od 12:00 do 17:00). Sprzedaż internetowa będzie odbywała się za pośrednictwem strony bilety.arenazabrze.pl/. Witryna wystartuje w tym samym momencie, gdy sprzedaż stacjonarna, czyli w poniedziałkowe południe.

W kasie niebieskiej będzie można nabyć również bilety parkingowe. Zaznaczamy, że nie będą one dostępne w sprzedaży internetowej. Zapewniamy jednak, że trwają prace, nad konfiguracją wersji on-line. 

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments