Oceń piłkarzy Górnika za mecz z Legią Warszawa

Kibic  -  6 maja 2022 23:42
6
1862

W meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy, Górnik Zabrze przegrał z Legią Warszawa. Zapraszamy Was, jak co kolejkę, do przyznawania ocen poszczególnym piłkarzom za ich występ.

Skala not:
1
kompromitująco
2fatalnie
3bardzo słabo
4słabo
5przeciętnie
6dobrze
7bardzo dobrze
8świetnie
9rewelacyjnie
10fenomenalnie (klasa światowa)

*Ocenom nie podlega Mateusz Ziółkowski ponieważ grał zbyt krótko

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda, że nie ma tutaj nie sklasyfikowany – bo można by co niektórym nieudacznikom taką notę wystawić – jako pierwszy nadaje się meczowy łapacz much p. Wiśniewski.
PS.
Kto wybrał tego pana na kapitana drużyny to pytanie zadaję sobie od dłuższego czasu, odejdź chłopie…

Prezenty jak na Dzień Dziecka. Skoro Bielica ma „kontuzje”😉 to jest jeszcze Sokół, a w bramce Sandomierski stoi. W pełnym tego słowa znaczeniu. STOI. Bielica też popełniał błędy, ale też coś wybronił. Skoro klub nie gra o puchary a ma utrzymanie, to po co są wystawiani zawodnicy, którzy latem odchodzą? Przecież lepiej ograć młodego na przyszły sezon. Niech teraz się uczy na swoich błędach. Np Szymański gorszy od Wiśniewskiego w obecnej formie nie będzie. Skoro mają gorące głowy na tle transferu to niech się na tym skupią. A tak na marginesie te „gwiazdy” co zamierzają teraz odejść to pewnie z ławy nie wstaną jak wielu przed nimi.

kadra jest taka i nie będzie lepsza.Gryszkiewicz kilka piłek wybił i nie bawił się w powolne podania Urbana i został wyrzucony.Dobra gra na jesień jest zasługą Poldiego a nie Urbana.Sandomierski nie nadaje się do rezerw za duża częsawka.Niektórzy bardzo dobrzy piłkarze są bardzo słabymi trenerami

A czy to trener J. Urban jest winny że zamiast Jimeneza musi durś grać w ataku tym pseudo snajperem Krawczykiem a po kontuzji Gryszkiewicza musi przejść z 4 na 3 obrońców bo więcej nie mo innych stoperów w składzie???
Niy od dziś jest wiadomo czymu w Górniku tak jest obecnie jak jest już od wielu, wielu lot. Niy ma już downo żodnyj najmniyjszyj nadzieji na sportowo poprawa tego klubu w nojbliższyj przyszłości poki sie ta cało mafia w zarzondzie niy usunie ze swoich przispawanych do rzici stołków Yno wieloletnio Miłość i przywiązanie do klubowych barw nos tu jeszcze jakoś razym czimie, nic wiyncyj…Smutne to ale prawdziwe… Co zrobisz jak som nic niy poradzisz?

Piłkarz meczu to Sandomierski:)

Sandomierski super torman!