Oceń piłkarzy Górnika za mecz z Legią Warszawa

Kibic  -  6 maja 2022 23:42
6
1461

W meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy, Górnik Zabrze przegrał z Legią Warszawa. Zapraszamy Was, jak co kolejkę, do przyznawania ocen poszczególnym piłkarzom za ich występ.

Skala not:
1
kompromitująco
2fatalnie
3bardzo słabo
4słabo
5przeciętnie
6dobrze
7bardzo dobrze
8świetnie
9rewelacyjnie
10fenomenalnie (klasa światowa)

*Ocenom nie podlega Mateusz Ziółkowski ponieważ grał zbyt krótko

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Qbi
7 maja 2022 08:30

Szkoda, że nie ma tutaj nie sklasyfikowany – bo można by co niektórym nieudacznikom taką notę wystawić – jako pierwszy nadaje się meczowy łapacz much p. Wiśniewski.
PS.
Kto wybrał tego pana na kapitana drużyny to pytanie zadaję sobie od dłuższego czasu, odejdź chłopie…

W.. pis
7 maja 2022 11:01

Prezenty jak na Dzień Dziecka. Skoro Bielica ma „kontuzje”😉 to jest jeszcze Sokół, a w bramce Sandomierski stoi. W pełnym tego słowa znaczeniu. STOI. Bielica też popełniał błędy, ale też coś wybronił. Skoro klub nie gra o puchary a ma utrzymanie, to po co są wystawiani zawodnicy, którzy latem odchodzą? Przecież lepiej ograć młodego na przyszły sezon. Niech teraz się uczy na swoich błędach. Np Szymański gorszy od Wiśniewskiego w obecnej formie nie będzie. Skoro mają gorące głowy na tle transferu to niech się na tym skupią. A tak na marginesie te „gwiazdy” co zamierzają teraz odejść to pewnie z ławy nie wstaną jak wielu przed nimi.

obiektywny
7 maja 2022 16:06

kadra jest taka i nie będzie lepsza.Gryszkiewicz kilka piłek wybił i nie bawił się w powolne podania Urbana i został wyrzucony.Dobra gra na jesień jest zasługą Poldiego a nie Urbana.Sandomierski nie nadaje się do rezerw za duża częsawka.Niektórzy bardzo dobrzy piłkarze są bardzo słabymi trenerami

HAnyseKSG
8 maja 2022 06:40
Reply to  obiektywny

A czy to trener J. Urban jest winny że zamiast Jimeneza musi durś grać w ataku tym pseudo snajperem Krawczykiem a po kontuzji Gryszkiewicza musi przejść z 4 na 3 obrońców bo więcej nie mo innych stoperów w składzie???
Niy od dziś jest wiadomo czymu w Górniku tak jest obecnie jak jest już od wielu, wielu lot. Niy ma już downo żodnyj najmniyjszyj nadzieji na sportowo poprawa tego klubu w nojbliższyj przyszłości poki sie ta cało mafia w zarzondzie niy usunie ze swoich przispawanych do rzici stołków Yno wieloletnio Miłość i przywiązanie do klubowych barw nos tu jeszcze jakoś razym czimie, nic wiyncyj…Smutne to ale prawdziwe… Co zrobisz jak som nic niy poradzisz?

ginter
8 maja 2022 22:05

Piłkarz meczu to Sandomierski:)

Himyn
10 maja 2022 00:51

Sandomierski super torman!