Mocne rezerwy w Polkowicach

Kaszpir  -  8 października 2017 09:09
0
3760

Jak już wcześniej informowaliśmy, drugi zespół Górnika wysoko pokonał drużynę z Polkowic. Trener Wojciech Gumola, mógł wystawić mocną jedenastkę, złożoną przede wszystkim z doświadczonych zawodników. Co sam zresztą podkreślał.

-Od początku spotkania graliśmy bardzo dobrze, oczywiście nie przypuszczaliśmy, że będziemy tak skuteczni. Ze względu na przerwę reprezentacyjną, mogłem skorzystać z większej liczby doświadczonych zawodników. Prawda jest taka, że na Dolny Śląsk przyjechaliśmy w mocnym składzie. Nie zawsze można, na tym poziomie rozgrywkowym oglądać, zespoły o takiej jakości. My ją w Polkowicach pokazaliśmy.

Drugi zespół Górnika, ma teraz na swoim koncie 6 zwycięstw, 5 porażek, żadnego spotkania jak dotychczas nie zremisował. Z osiemnastoma punktami plasuje się na szóstym miejscu w tabeli. Bilans bramkowy „Trójkolorowych” to: 25-17. Najlepszym strzelcem zespołu, pozostaje Dominik Lasik z siedmioma golami. Daje mu to drugą pozycję, jeżeli chodzi o najlepszych strzelców. Prowadzi, nasz dobry znajomy – Dawid Jarka, który ma o jedno trafienie więcej.

W następnej kolejce, zabrzanie zmierzą się z przewodzącą w tabeli Stalą Brzeg. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 15 października o godz. 13:00 w Mikulczycach.

KS ZANAM Polkowice – Górnik II Zabrze 1:6 (0:3)

0:1 – David Ledecky, 13′
0:2 – Marcin Urynowicz, 34′
0:3 – David Ledecky, 40′ 
1:3 – Mateusz Piotrowski, 49′
1:4 – David Ledecky, 53′
1:5 – Marcin Urynowicz, 56′
1:6 – Dominik Lasik, 85′

Górnik II: Pawłowski – Karwot, Wajsak, Szeweluchin, Wolniewicz – Arcon (62′ Lasik), Przybylski (83′ Hajda), Kamiński, Olszewski (80′ Kulanek) – Urynowicz (78′ Kiklaisz), Ledecky
Trener: Wojciech Gumola

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: KS Polkowice

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments