Media po 104. Wielkich Derbach Śląska. „Popis bramkarzy”, „Górnik czerwoną latarnią”

Luq  -  14 września 2015 07:54
0
711

media_o_meczu
Górnik na dnie tabeli. Takie są podsumowania większości relacji w mediach po Wielkich Derbach Śląska. Choć „Trójkolorowi” próbowali wiele razy odmienić losy meczu, to ostatecznie bohaterem został bramkarz Ruchu Putnocky.

Onet.pl
„Popis bramkarzy w Wielkich Derbach Śląska. Górnik na dnie.”
Ruch Chorzów wygrał u siebie 1:0 (1:0) z Górnikiem Zabrze w Wielkich Derbach Śląska. Gola na wagę zwycięstwa strzelił dla Niebieskich Paweł Oleksy. Górnik cały czas pozostaje bez zwycięstwa w lidze. Drużyna prowadzona przez Leszka Ojrzyńskiego pozostaje jedyną drużyną, która w tym sezonie nie wywalczyła jeszcze w spotkaniu kompletu punktów

Ekstraklasa.net
„Wielkie Derby Śląska dla Ruchu. Złoty gol Oleksego.”

W hitowym spotkaniu 8. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów pokonał zabrzańskiego Górnika. Bramkę dającą Niebieskim zwycięstwo w Wielkich Derbach Śląska zdobył w pierwszej połowie Paweł Oleksy. Ekipa z Chorzowa przesunęła się na trzecie miejsce, Górnik pozostaje „czerwoną latarnią” ligi.

Wp.pl
„104. Wielkie Derby Śląska dla Ruchu! Górnik nadal czerwoną latarnią!”
Ruch Chorzów górą w 104. Wielkich Derbach Śląska! Niebiescy odnieśli skromne zwycięstwo po bramce Pawła Oleksego, a ich odwieczny rywal ugrzązł na ostatnim miejscu w tabeli!

Interia.pl
„Jedna bramka przesądziła w Wielkich Derbach Śląska!”
Dzięki bramce zdobytej przez Pawła Oleksego chorzowianie lepsi od Górnika. Derby w Chorzowie zakończyły się wynikiem 1-0. W 104. Wielkich Derbach Śląska nie brakowało sytuacji, ale ostatecznie skończyło się tylko na jednym trafieniu. Dzięki zwycięstwu Ruch awansował na trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Zabrzanie dalej na końcu z ledwie dwoma punktami na koncie.

Goal.pl
„Ruch wygrał bitwę o panowanie na Śląsku.”

Delikatnym faworytem przed meczem był Ruch Chorzów i ze swojej roli wywiązał się bez zarzutów, bo pokonał zabrzańskiego Górnika 1:0. Gola na wagę kompletu punktów dla teamu z Chorzowa strzelił Paweł Oleksy, który wrócił do składu ekipy z ulicy Cichej z przytupem.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa /Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments